Hosté nepřijeli betonovat, snažili se hlavně zásluhou Openauera, Princlíka a Šůse o ofenzivní fotbal. Střelami z dálky se soupeře snažil překvapovat Hořčička. Jakmile však domácí fotbalisté vycítili trochu prostoru, posadili Černčické na ďábelský kolotoč, který roztáčel hlavně útočník Christov.

Ten dal po rychlé akci první gól, na druhý a třetí přihrál a čtvrtý zavěsil hlavou. Ve druhé půli několikrát vynikl hostující gólman Špacír a když už byl překonán, zastoupil jej volejbalově Hořčička. Následovala červená karta a litvínovský Tomrle zvýšil na pět nula. Balog zvýšil v 80. minutě na hrozivých 6:0, ale poslední slovo měli přece jen snaživí hosté.

Střelu Pořta do šibenice domácí brankář sice vytáhl, ale na dorážku Princíka, po akci nejlepšího černčického hráče Openauera, již nestačil. Hostující trenér měl starosti i se sestavou. K dispozici měl pouze deset hráčů do pole a tři brankáře. „Soupeř nás přehrával ve všech herních činnostech, přesto musím hráčům poděkovat za přístup k utkání. Celý zápas jsme odmakali poctivě, na víc prostě nebylo,“ zhodnotil možnosti svého týmu Pavel Jirmus.

Litvínov B – Černčice 6:1 (4:0)

Gól Černčic: Princlík ČK: 1:1

Sestava: Špacír – Dubský, Švec, Eymann, Růžička – Šůs, Pořt, Halíř T., Hořčička – Princlík, Openauer (Střídal Halíř M.). Trenér Pavel Jirmus.

Černčice doma utrpěly debakl