Ve šňůře šesti utkání, hranách na 2x20 minut, vyhráli Chlumčanští se štěstím nad Chožovem 1:0, když jim třikrát pomohlo břevno vlastní branky! Překvapivě vyhráli nad SK Černčice 2:1 a v závěrečném utkání jen remizovali s německým SV Leubedorf 2:2, když obě branky vstřelil už do přestávky Ladislav Kincl mladší. Pro poslední Němce to byl jediný bod v turnaji, neboť prohráli s Chožovem 1:2 a Černčicemi 0:2. O druhém místě Černčic v turnaji rozhodla jediná branka, neboť měly s Chožovem stejný počet 4 bodů i vyrovnané vzájemné utkání s výsledkem 0:0.

Konečné pořadí

1. Chlumčany 2 1 0 5:3 7
2. Černčice 1 1 1 3:2 4
3. Chožov 1 1 1 2:2 4
4. Leubedorf 0 1 2 3:6 1

Pořadatelé vyhodnotili nejlepším brankářem Reného Hahnela z Leubedorfu a titul krále střelců si vystřílel chlumčanský L. Kincl mladší se třemi brankami. Turnaj řídili bez problémů rozhodčí Jan Jurečka a Peter Holič.