V devátém kole I.A třídy přivítal Středohor na svém hřišti rivaly z Černčic a díky střelecké pohotovosti Hendrycha těsně zvítězil. Kdo čekal útočnou smršť domácích na branku posledních Černčic, ten nevycházel z údivu. Krupka hlavou a Plachý z trestného kopu sice ohrozili Podlašeckého branku, více umění však musel prokázat domácí Sedláček při střele Lauricha.

Do největší šance se dostal Dubecký, zbrkle pálil z deseti metrů vedle. Po půlhodině hry se domácí jako blesk z čistého nebe dostali do dvoubrankového vedení. Kroupa ve 34. důrazně ale čistě atakoval při centrovaném míči Podlašeckého a Hendrych pohotově dorazil do prázdné branky. Po rozehrávce hosté ztratili balon, Kroupa dlouhým pasem našel Papcuna, jenž podél Podlašeckého podruhé skóroval.

I ve druhé půli hosté hráli otevřenou partii a v 62. se dočkali zaslouženého úspěchu. Laurich vybojoval rohový kop a Dubský pohotovou dorážkou snížil. Naděje na bod žila pouze minutu, neboť obrana hostů zapoměla na Hendrycha, který přízemní ranou z vápna vrátil domácím dvoubrankové vedení. Hosté nesložili zbraně, velmi aktivně si počínali Šus s Růžičkou a v 86. po faulu Bučila na Růžičku Eymann z penalty snížil na 3:2. Zkušenější domácí mužstvo si již vedení pohlídalo, ale sympatie diváků byly rozhodně na straně nadšeně bojujících hostů. Derby se hrálo vzácně slušně, rozhodčí Roháč napomínal žlutou pouze Eymanna až v nastaveném čase.

Dobroměřice – Černčice 3:2 (2:0)

Branky: 34. a 63. Hendrych, 35. Papcun – 62. Dubský, 86. (pok. kop) Eymann. Rozhodčí Roháč, ŽK 0:1, 100 diváků

Černčice: Podlašecký – Beránek – Novotný, Švec, Eymann – Dubecký, Laurich, Dubský, Šus – Růžička, Princlík. Střídal Špacír do pole

Dobroměřice: Sedláček – Plachý – Havelka, Bučil,Daniš – Sekula, Papcun, Krupka, Štranc - Kroupa, Hendrych. Střídali: Antropius, Lode a Jindřich Bureš, hrající trenér.