Hosté se prosadili ve druhé půli, kdy i v deseti dali tři góly. V prvním poločase byli sice domácí mírně lepší, mnoho velkých šancí si ale nevytvořili. Branku dali v 15. minutě. Bučilovu rozehru na polovině hřiště vystihl domácí hráč, který šel sám na brankáře Sedláčka a střelou kolem něj poslal svůj celek do vedení. Hosté mohli vyrovnat v 32. minutě. Po faulu na Hendrycha kopal penaltu Plachý, ale jeho střelu brankář vyrazil na roh.

Ve druhé půli už byli domácí jasně lepší a prosadili se i gólově. Třikrát skórovali po centrech z pravé strany obrany, kde hrál Daniš. V 71. minutě tak vedli 4:0. To už domácí hráli v deseti, když byl vyloučen po druhé žluté kartě v 60. minutě jejich hráč. Ještě v 70. rozhodčí nařídil pro domácí pokutový kop. Ti jej rozehráli, ale proti pravidlům. V 75. snížil na 1:4 pěknou střelou do šibenice z 20 metrů Hendrych po přihrávce Kroupy.

Konečnou podobu výsledku na 5:1 dali domácí v 82., po špatném odkopu Plachého. V 85. byl na hřišti po faulu zezadu vyloučen Václav Verner.

Litvínov – Dobroměřice 5:1 (1:0)

Dobroměřice: Sedláček - Bučil, Plachý, Kroupa, Daniš (75. Myšák) - Antropius, Papcun (70. Václav Verner), Krupka, Havelka - Sekula, Hendrych