Padl sice jediný gól, ale byly k vidění dva pokutové kopy a jedna červená karta. Bojovnost převládla nad kvalitou, ale to derby většinou přináší. Domácí stále čekají na vstřelení prvního gólu v podzimní části 1.A třídy. Hosté měli častěji míč na kopačkách do přestávky a jednu šanci ve 30., kdy zůstal ležet brankář Sedláček a Halíř vykopával míč z domácí branky.

Po změně stran po autovém hodu si pokryl míč Hasil, Suchý pálil z otočky a Lukáš Střelec pohotově zblízka dal vedoucí gól Loun. Když se v 62. probíjel Suchý obranou, byl před pokutovým územním faulován. Sudí ponechal výhodu, Suchý to ustál, ale při křižování stoperem Halířem oba padli. Mnozí diváci byli přesvědčení, že sudí pískal dřív než byl souboj. Domácí hráč zareagoval nesportovně a musel pod sprchy.

Oslabení domácí čelili pokutovému kopu, ale Knotkovu střelu vystihl brankář Sedláček a svůj tým podržel. Ten měl za pět minut stejnou výhodu po faulu na Papcuna při nedorozumění brankáře s obráncem. Sám postižený šanci k prvnímu gólu Dobroměřic v soutěži však doslova zahodil přízemí střelou vedle tyče.

Přesto pak měl domácí Středohor šanci na vyrovnání. Byl aktivní a chybělo mu jen štěstí ke změně stavu. Nepřálo mu ani v podobě rozhodčího, když neposoudil strčení nejlepšího hráče Bednáře do Kroupy v gólové šanci na další penaltu. A smůla je neopustila ani v posledních minutách, kdy Hendrych střílel do hodně odkryté branky těsně mimo šibenici. Největší možnost měl střídající Krupka, ale v 90. trefil zblízka spojnici tyče a břevna.

Dobroměřice – Louny 0:1 (0:0)

Branka: 51. L. Střelec, ŽK 4:4, ČK 1:0 (62. Halíř) , 250 diváků

Dobroměřice: Sedláček – Halíř – Bučil, A. Havelka, P. Štranc – Hendrych, Plachý, Papcun, Daniš (Krupka), Kroupa, Sekula

Louny: Šindelář – Domecký, (Salyuk), Bednář, Sainer, Knotek – L. Střelec, (Jantoš), Bohata, Španihel, J. Suchý – Hasil (55. Hnátek), V. Suchý