Sokol Domoušice doma nestačil na Dobroměřice

Domoušice - Fotbalisté Dobroměřic poslali dárek do porodnice spoluhráči Papcunovi, kterému se narodil syn Roman. V derby přehráli Domoušice 4:1.

19.10.2009

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

Už od začátku zápasu byly Dobroměřice lepším celkem, Kroupa, Plachý, Krupka, ani ve 30. minutě Hendrych, jež šel sám na golmana Domoušic Lugera, ale nedali. Hendrych si vše ale vynahradil o sedm minut později. Holoch na něj z půlky vyslal dlouhý pas, Hendrych si obloučkem obhodil brankaře a ještě stačil sám dorazil balon do sítě. Hned o minutu později navíc trefil ještě tyč.

Jak skončili první poločas, tak Dobroměřičtí začali i druhý. Opět rozezvonili konstrukci branky. V 59. minutě trefil Pšigrocký břevno.

V 62. ale už se Pšigrocký nemýlil, osamoceného jej našel Hendrych.

Domácí hrozili hlavně ze standardních situací, všechny ale pokrýval brankář hostí Sedláček. V 70. zvyšoval už na tříbrankový rozdíl znovu Pšigrocký. Domoušice snížily v 82. minutě, když se z trestného kopu z osmnácti metrů přesně k tyči trefil Matějka. Na konečných 4:1 pro Dobroměřice upravil z rychlého brejku Plachý, v 90. minutě dokázal využít spolupráce Hendrycha a Daniše.

Výhra ve skupině! Češi si poradili i se Švýcary

/FOTOGALERIE/ Ani ve třetím olympijském zápase nenašli hokejisté České republiky přemožitele a po úspěších nad Koreou a Kanadou v neděli ráno našeho času porazili Švýcarsko 4:1. Tím si zajistili vítězství ve skupině a přímý postup do čtvrtfinále.