Černčice - SK Jirkov 2:1 (2:0)
Domácí celek vstoupil do utkání náporem a už v 6. minutě se fanoušci Černčic mohli radovat. Smola od zadní čáry poslal centr na malé vápno, kde číhal Vimr, který tvrdou ranou otevřel skóre utkání. I u druhé branky ze 21. minuty byl Smola. U postranní lajny se zbavil Urbana, odcentroval a Prokeš se prosadil mezi dvěma obránci Jirkova. Ve 36. pak šla střela Smoly od obránce do břevna. Domácí ve druhém poločase zvolnili a Jirkov tři minuty před koncem utkání zásluhou Bartoše snížil. Černčice jsou v polovině tabulky, na 7. místě.

Černovice - Tuchořice 2: 4 (1:2)
Tuchořice šly rychle do dvoubrankového vedení. V 9. minutě se trefil Plánička a za deset minut přidal druhou branku Holán. Domácí Haviár pak snížil ve 36. minutě. Krátce po přestávce vrátil dvoubrankové vedení Tuchořickým svou druhou brankou v utkání Plánička a v 64. přidal čtvrtý zásah Barton. Tuchořice jsou v tabulce čtvrté.

Lom - Blažim 4:3np (0:3)
Poslední Blažim vedla na hřišti Lomu po poločase o tři branky, když se trefili Onuščák, Lenkvik a Kobylák. Domácím se však podařilo ve druhé části srovnat a penaltový rozstřel vyhráli 4:3, čímž získali dva body. Blažim zůstává poslední, bod za celkem Braňan.

Březenecká - Chlumčany 3:0 (2:0)
Souboj celků z čela tabulky zvládli lépe domácí. Druhý celek tabulky, Chlumčany, nedokázal vstřelit ani branku, a naopak třikrát inkasoval. Chlumčany sice druhou příčku udržely, ale Březenecká se na ně bodově dotáhla.

Nové Sedlo - Braňany 1:5 (1:2)
Nové Sedlo nezvládlo roli favorita, navíc vysoko podlehlo celku bojujícímu o záchranu. Na úvodní branku Smrže z 5. minuty hned v 8. odpověděl domácí Sitár, ale další branky dávali už jen hosté, přičemž Smrž zkompletoval hattrick. Nové Sedlo kleslo v tabulce na 5. místo.

Jaroslav Tošner