Blšany v krajském přeboru odstartují jaro na domácím hřišti v sobotu 8. března od 10.30 hodin. Čtvrtí Chmelaři přivítají devátou Kadaň. V přípravě Chmelaři takřka nehráli, jen minulý týden vyhráli nad fotbalisty Kozlů, kteří ale hrají jen okresní přebor. Blšany ale přes přestávku dokázaly udržet základ kádru, a tak je předpoklad, že budou na jaře opět silné.

Druhý zástupce regionu v krajském přeboru, fotbalisté Loun, jedou v úvodu na trávník Bíliny. Zápas je naplánován na sobotu od 14.30 hodin. Louny jsou po podzimu až jedenácté a pod vedením nového trenéra Pavla Schettla mají ambice stoupat tabulkou. Bílina je po podzimu druhá, hned první test tak bude hodně těžký. Oba soupeři se setkali i v přípravě, Louny tehdy celkem hladce zvítězily, ale „ostrá" soutěž bude určitě o něčem jiném.

Nejvýše hrající zástupce regionu ve fotbalových soutěžích, divizní Žatec, jede také na půdu soupeře. A čeká ho duel hodně náročný, vždyť Slavoj začíná na Vyšehradě na půdě druhého celku. Osmý Žatec na podzim s Vyšehradem vysoko prohrál na úvod divize, pak se ale vzpamatoval a šel tabulkou vzhůru. Jarní start na umělé trávě Vyšehradu absolvují žatečtí fotbalisté v neděli od 10.15 hodin.

Další soutěže, tedy I.A a I.B třída a okresní soutěže, startují až 22. března.