V VIII. kole Fortuna ligy tipujeme sedm utkání krajských a jen tři z okresních soutěží.

1) Na 14. místě je po výhře venku Žatec A, který by měl být favoritem s poslední Souší, která poprvé remizovala a má 1 bod. Domácím, kteří u Ohře už rok nevyhráli(!), bude chybět zraněný Vrábík a vyloučený Zlatohlávek.

2) Domoušice po středečním poháru hostí pátý Duchcov, který má jen o 2 body více. Domácí postrádají zraněného Kuncla a patrně bude chybět i vyloučený Vrba.

3) Louny, které jsou třetí, povede poprvé doma po odstoupení trenéra Laibla asistent Radek Holata a jistě se budou chtít ukázat vítězně s 8. Ervěnicemi.

4) Dosud neporažené Dobroměřice jsou čtvrté, mají nového trenéra Šidlofa a chuť se všichni ukázat s 10. Kopisty, které mají jen o 3 body méně.

5) Solidně hrající Tuchořice jsou 12. jen proto, že dávají málo branek. Potřebují naplno bodovat s posledním Jirkovem, který je bez bodu.

6) Nováček z Lenešic spoléhající se na zkušené harcovníky (Kopřiva, Hrušovský, Salač a spol.) se po třech výhrách dostal na krásné 6. místo, které by rád udržel i po utkání se 2. Žatcem B. Hosté spoléhají na uzdravení marodů, protože z áčka téměř nikdo nepřijde pomoci.

7) Podbořany po těsné prohře u lídra Klášterce jsou čtvrté a mohou si polepšit, porazí–li Horní Jiřetín B, který má jen o dva body méně.

8) Předposlední Cítoliby B po šoku z minulého kola (0:9) hostí Kozly, které po neděli postoupily na 7. místo.

9) Opravdový šlágr víkendu sehrají nejofenzivěji laděná mužstva, která nastřílela už po 25 brankách! Druhé Žiželice tak přivítají v sobotu vedoucí Domoušice B, které se mohou posílit o některé hráče A mužstva, které hraje až v neděli.

10) Správné derby se hraje v Buškovicích, které jsou páté s proslulými kanonýry a novým hrajícím trenérem Martinem Myškou. Hosté z Hluban přišli o vedení v tabulce proto, že poslední dvě utkání za sebou nedali ani gól!