1) Šesté Blšany hrají už v pátečním večeru pod reflektory s týmem 8. Souše, který má jen o jediný bod méně. Domácí jsou kompletní a jinou alternativu než výhru si přepřipouštějí.

2) Protože Žatec A nevyhrál už tři utkání za sebou, klesl ze 6. na 9. místo, ale jeho hráči jsou rozhodnuti vše zlomit. Hosté z Kadaně mají na 7. místě o dva body více, domácí už mají k dispozici i Jindru.

3) K derby nastoupí Domoušice z 8. místa, zatímco hosté z Dobroměřic mají na 10. o tři body méně. Mají také problémy s marodkou, což domácí zvýhodňuje.

4) Louny, které mají z domácího trávníku na podzim jen poloviční zisk, výhrou venku postoupily na 4. místo. V sobotu hostí vedoucí Březno, na marodce byl J. Suchý.

5) Neporažený nováček z Kryr neztratil doma ještě ani bod a vede tabulku. Přestože je otazník nad kotníkem France, jsou Havrani favoritem s 10. H. Jiřetínem B.

6) Další derby se hraje v Černčicích, které mají na 7. místě stejně bodů jako 9. Žatec B. Domácí jsou mírným favoritem, zejména proto, že hosté v neděli herně zcela propadli.

7) Sousedé v tabulce hrají v Lenešicích, které mají o 2 body méně než SKP Kadaň. Domácím bude chybět kvůli trestu vyloučený Belan.

8) Předposledním Tuchořicím konečně vyšlo utkání podle představ a vysokou výhrou v H. Jiřetíně se zvedlo sebevědomí. Nováček z Údlic je na osmém místě.

9) Poslední Libčeves čeká těžký úkol proti 2. Blažimi.

10) Blatno po nedělním výbuchu je sice na 4. místě, ale favoritem s 9. Hříškovem.