I ve třetím kole mohou čtenáři tipovat deset výsledků zápasů týmů z okresu Louny.

Pro snadnější orientaci přináší redakce malou nápovědu.

1) Po vydařené zimní přípravě Slavoj Žatec v posledních dvou kolech zklamal střelecky, když nedal ani gól. šestý v tabulce si chce fandy udobřit v utkání s 8. Jiskrou Modrá. Ale pozor! Hosté mají jen o 1 bod méně a jsou třetím nejlepším celkem na půdě soupeřů!

2) Dobroměřice jsou v pohodě na šestém místě a hostí devátý Klášterec. Domácím po výhře v Oldřichově patrně bude chybět opět zraněný Hendrych, jinak jsou kompletní.

3) Poslední Postoloprty pod novými trenéry přivezly bod z Ervěnic a potřebovaly by bodovat doma, kde ale hostí vedoucí Březno a bude jim chybět vyloučený útočník Klimpl. Hosté v minulém kole nečekaně prohráli doma 1:4 s Duchcovem.

4) Předposlední Tuchořice chtějí zopakovat dobrý výkon z Kryr, ale konečně musí skorovat! Menší problémy má Ševčík. Černovice jsou sice 10., ale mají jen o 3 body více a horší skore.

5) Velmi dobře si v zimě a nyní vedou oba soupeři, které čeká derby. Zatím 12. Lenešice posílené o střelce Zomera, který zajistil výhru v Havrani, hostí 2. Černčice.

6) Čvrté Blatno po nevydařeném zápase venku by mělo vyhrát doma nad posledním, nováčkem z Libčevsi.

7) Peruc v boji o záchranu, posílená o Vl. Kosinského, chce opět vyhrát. Soupeř Postoloprty B je před ní na 9. místě a má jen o 1 bod více.

8) Souboj celků ze dna tabulky – 11. Černochov je zkušenější než nováček 12. MK Louny, který dosud nezískal ani jediný bod.

9) Na desátém místě je Výškov B, který hostí páté Lišany .

10) Překvapivý vítěz z Hluban, Spartak Lubenec, je nyní pátý a měl by doma vyhrát s 10. Petrohradem. Pokud si ovšem domácí neprodlouží Velikonoce, kdy se nebyli schopni pořádně sejít.