1) Hitem víkendu je derby na půdě osmých Dobroměřic, kam zavítá sousední FK Louny v roli lídra s cílem neztratit body. Hostům se nyní daří, jsou v postupové euforii, zatímco domácí po dvou prohrách za sebou nehrají v pohodě, ale jsou bez starosti. V pořádku by už měl být Kroupa, hrát ale nebude kvůli trestu Krupka.

2) Stejný počet bodů i zcela shodné skore ve středu tabulky mají domácí Domoušice i hosté z Ledvic. Domácím bude chybět potrestaný Houdek a otazník je nad tím, kdo bude chytat!?

3) Postoloprty vzkřísily naději na záchranu, proto musí bezpodmínečně bodovat se třetím Duchcovem, který má v současnosti velmi efektivní ofenzivu. Rozhodnout může morálka, ale domácím bude chybět opět vyloučený bojovník Holoch.

4) Největší podzimní kandidáti postupu se utkají na půdě vedoucích Havranů Kryry, kteří však už mají před Havraní rozhodující veliký náskok, který už nejde dohnat. Kulakům se na jaře příliš nedaří a jsou už třetí.

5) Se sestupem smířený Tatran Podbořany by rád konečně vyhrál kvůli věrným fandům. Zkusí to proti 9. Lenešicím, kterým bude chybět v neděli vyloučený Kubiska.

6) Současná forma vynesla FK Louny B už na 6. místo, zatímco hosté z Údlic mají na 4. místě o 4 body více. Rozhodne aktuální forma, a kdo pomůže z áčka, neboť to hraje už v sobotu.

7) Přestože Slavětín před více než měsícem opustil čelo tabulky a klesl na 4. příčku, je favoritem proti posledním SK Libčeves, jimž ale bude chybět kvůli trestu střelec jara Štědronský, i když hosté stále ještě sympaticky bojují o udržení.

8) Stále ani bod ještě nezískal tým MK Louny, což se pokusí znova zlomit v utkání s dalším nováčkem soutěže, celkem ROI Louny, který je s 18 body na 10. místě.

9) Páté Čeradice zkusí překonat nejlepší obranu v soutěži hostů z Lipence, kteří jsou v tabulce na druhém místě.

10) Desátý Petrohrad nastoupí doma bez potrestaného Půty k utkání s Kněžicemi, které jsou jen o stupínek a pět bodů před svým hostitelem.