1) Hitem roku je derby vedoucích dvou týmů kraj. přeboru v Žatci. Slavoj se již dostal na 2. místo a v případě výhry by si vyměnil pozici s vedoucím nováčkem FK Louny. Pro ně mluví dobrá znalost soupeře, neboť trenér Šidlof tu dlouhá léta hrál i trénoval, v kádru má také i několik hráčů, kteří za Slavoj hrávali (Jamrich, Břečka, Lesniak, Podroužek, Číž). Hosté venku ještě neprohráli a přivezli z 5 zápasů 11 bodů. Po trestu už mohou počítat se Slušným a Lazarikem, zdráv by měl být i Jamrich. Domácí chtějí navázat na šňůru vítězství pátý korálek. Jsou kompletní až na Hodase, který už začal s tréninkem. Očekává se velká návštěva z obou táborů.

2) Na podzim se daří Domoušicm, které jsou třetí. Jejich soupeř S. Březno je sice šestý o dva body zpět, ale venku jen jednou remizoval a zbytek prohrál. Navíc má v trestu Rezka.

3) Kryry po brilantním výkonu v Dobroměřicích jsou sedmé a také favoritem s Kláštercem, který je na 13. místě.

4) Nováček Blažim je stále poslední a potřebuje se už chytit. Nyní hostí 10. Meziboří, které boduje hlavně doma. Zatímco hostům bude chybět kvůli vyloučení Neubert, za domácí už nastoupí po odpykaném trestu Hudek.

5) Páté místo patří Lounům B, které nyní přivítají 3. Černovice. Domácí perspektivní tým by se mohl prosadit proti soupeři, který nedávno ztratil vedení v tabulce a nemůže se z toho probrat. .

6) Předposlední Lenešice potřebují body, ale proti 4. Spořicím B to budou mít hodně těžké.

7) Kozly výhrou na půdě lídra poskočily na 7. místo. Nabízí se jim další šance bodovat, neboť Tatran Podbořany je až na předposledním místě a nemůže počítat se dvěma vyloučenými hráči z minulého kola.

8) Stejně bodů mají soupeři na tomto řádku 4. Panenský Týnec a 6. Černochov. Svůj velký vliv může mít domácí prostředí.

9) Líšťany jsou na 10. místě jen o bod za 8. Žiželicemi. I kdžy se hosté dost trápí, jsou mírným favoritem. Domácí mají v trestu R. Váchu.

10) Kněžicícm se nedaří střelecky a jsou až na 11. místě, zatímco Krásný Dvůr je druhý a má jasně nejvyšší střeleckou produktivitu.