1) Další ze zápasů roku se hraje v Žatci, kde domácí Slavoj, zatím na 2. místě tabulky, hostí 8. Chmel Blšany. Mezi nimi je však ve vyrovnané tabulce rozdíl pouhých tří bodů. Blšany jich z venku přivezly 6, Žatec doma uhrál 9, ale už tu dvakrát prohrál. Hosté již mohou poslat do branky Klímu, zatímco Gruber zůstává v trestu. Tři utkání se nedostavil Mráz, těžko odhadnout, zda se objeví. Novou posilou je internacionál Dan. Šmejkal. Domácí jsou kompletní až na zraněné Krejčíka a a druhý měsíc i Hodase.

2) Louny přes debakl v Litoměřicích vedou tabulku, což by se nemělo měnit ani po neděli, kdy hostí poslední Modrou. Hosté z venku nepřivezli ještě ani bod. Mají jich osm, domácí přesně třikrát tolik. V týdnu ještě hráli pohár, pokud se někdo nezranil, jsou kompletní, jen Trupa zlobí sval.

3) Další derby se hraje v Domoušicích, které jsou na 5. místě, zatímco Dobroměřice desáté. Hostům budou chybět Havelka (služba), Sachar (podle dohody nesmí nastoupit), zraněni jsou Csonka a Krupka, kteří už déle nehrají. Přesto hosté věří v bod. Na svém hřišti totiž Domoušice dosud nastřílely v pěti zápasech jen 6 branek.

4) Havran Kryry je po nešťastné prohře u vedoucí Bíliny na 7. místě se 13 body. Kopisty mají o tři méně a jsou na 11. příčce, když z venku dosud přivezly jen jediný bodík, zbývající mají ze svého hřiště.

5) Třetí derby se hraje v Lenešicích, kterým chybí kromě Budiny i nově zraněný L. Koželuh. Nutně potřebují body, protože jsou předposlední, zatímco hostující Louny B jsou čtvrté.

6) Nováček z Blažimi je stále poslední s pouhými třemi body s nejhorším brankovým poměrem (9:35). Bude bojovat, už nemá co ztratit. Hosté Žatec B jsou devátí s pětkrát vyšším bodovým ziskem. Podávají však velmi nevyrovnané výkony, což dokáží předvést i během jediného utkání.

7) Blatno po prohře ve Slavětíně, kde dostal ČK jeho jednatel (v roli brankáře) Zd. Dubec, kleslo na 5. místo, ale může se dostat před svého soupeře FC Dubany, který má na 4. místě jen o 2 body více. Hosté musí nastoupit bez potrestaných Ullmana a Vohánky.

8) Cítoliby B jsou po neděli sedmé, když jejich všech pět branek nastříleli hráči áčka. Mohou nastoupit v neděli dopoledne proti Vrbnu B, které má o 3 body méně a je deváté.

9) Sedmý Bezděkov je favoritem v utkání s Výškovem B, který je desátý a má v trestu stopera Faixe.

10) Kněžice jsou navzdory svědomité letní přípravě až na 11. mísrě a budou to mít těžké proti 9. Čeradicím, kterým se v posledních zápase rozstřílel kanonýr Duda-Bašista. Hosté však mají nejděravější obranu skupiny.