Okres Louny/ Oblíbená čtenářská soutěž startuje i v okrese Louny už příští týden. První kupon vyjde v pondělí. Opět budou čtenáři moci tipovat výsledek desítky fotbalových utkání z regionu, pokud uspějí, dostanou ceny nejen za úspěch v aktuálním kole, hraje se totiž také o ceny za celkové umístění.

Na vítěze kola čeká tričko a sázenka za 100 Kč, pro úspěšné v celkovém pořadí je připravena luxusní sada nářadí, sázenka za 1000 Kč a fotbalový míč.

Jak tipovat?
Pomocí hlasovacího kuponu, který si vystřihnete z novin, vyplníte a odnesete jej přímo do redakce Žateckého a lounského deníku, kam jej také můžete zasílat poštou (nám. Svobody 123, 438 01 Žatec). Tipující z Lounska mají možnost kupony tradičně odevzdat do tamní prodejny tiskovin a tabáku p. Stehlíka na Mírovém náměstí.

Kdy je uzávěrka hlasování?
Hlasovací kupony musí být odevzdány nejpozději každý pátek do 16.00 hodin na výše jmenovaných sběrných místech.

Jak vyplnit kupon?
Pokud jste se do nové sezony přihlásili poprvé, v kolonce „Moje startovní číslo“ napište „N“. Číslo vám bude redakčním systémem přiděleno a dozvíte se jej ve středečním přehledu kola v tištěném vydání Žateckého a lounského deníku. U vybraných deseti zápasů poté zadejte vaše tipy.

1 = výhra domácích, 0 = remíza, 2 = výhra hostů. Dvojtipy nejsou povolené. V kolonce Supertrefa vyplňte váš tip na to, kolik celkem gólů padne ve vybraných zápasech. Supertrefa bude rozhodovat o vítězích kola nebo celkových vítězích při bodové shodě.

Hlasování po internetu či mobilním telefonem?
I toto zůstává beze změn. Na stránkách www.denik.cz nebo www.fortunaliga.cz zadáte vaše startovní číslo a vyplníte kupon. Vstup do soutěže ale čtenáři musí provést na originálním kuponu z novin! Napoprvé tedy všichni musí využít tištěného kuponu, aby jim mohlo být přiděleno registrační číslo.