Tři body si do tabulky divizní skupiny B mohou připsat fotbalisté Unionu Čelákovice, kteří v dalším díle soutěže hostili na svém trávníku celek Blšan, v němž hrají bývalí ligoví fotbalisté.

První velkou šanci zápasu měli hosté. Průnik zakončený střelou i následnou dorážku však zlikvidoval Janáček. Pak měli domácí navrch a gól na noze Kraus, ale jeho lob po samostatném úniku z poloviny hřiště mu nevyšel na sto procent. Pak měl ještě příležitost Dalekorej, ale také z toho nic nebylo. Udeřilo až ve 40. minutě, kdy se trefil po centru Dalekoreje Jelínek.

I druhý poločas začali lépe hosté, ale Klinka mezi tři tyče nezamířil. Potom se však povedlo hostům po dorážce vyrovnat. Z nerozhodného stavu se však Blšany neradovaly dlouho, neboť za dvě minuty mířil do černého Poběrežský – 2:1. Zbytek utkání byl vyrovnaný. Hosté se snažili o vyrovnání, ale domácí si těsný náskok pohlídali až do závěrečného hvizdu.

Čelákovice – Blšany 2:1 (1:0)

Branky: 40. Jelínek, 59. Poběrežský – 57. Siegel mladší
Rozhodčí: Haleš. ŽK: 2:2