Blšany doma opět prohrály a jsou poslední

Blšany - Tentokrát si body odvezli hráči Přední Kopaniny, Chmelaři neproměnili ani penaltu.

18.9.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

FK Chmel Blšany se po postupu do divize trápí na posledním místě tabulky. V šesti odehraných kolech ještě nedokázali jeho hráči ani jednou zvítězit a získali zatím jen tři body za tři plichty.

Tentokrát si body z Blšan odvezli fotbalisté Přední Kopaniny, týmu z okraje Prahy. V prvním poločase si vypracovali dvoubrankový náskok a domácí ve druhé půli i přes zlepšení hry a chvíleni až drtivý tlak už dokázali jen snížit. Přispěla k tomu i neproměněná penalta. Blšany přitom navíc hrály část zápasu proti oslabenému soupeři, protože hostující Čihák byl v 63. minutě vyloučen. Domácí však i přes velký tlak už neměli štěstí a nedokázali vyrovnat skore.

V prvním poločase Kopanina přehrávala své soupeře. Na hřišti si vytvářela jednu šanci za druhou a dvě z nich dokázala proměnit – ve 30. po dlouhém pasu utekl blšanskému obránci Jelínkovi hostující útočník Sdiri a překonal domácího brankáře Klímu – 0:1. Těsně před přestávkou ve 45. se hosté radovali podruhé. Po rohovém kopu nejvýše vyskočil Hrubý a trefil přesně – 0:2.

Ve druhém poločase hráči Blšan viditelně přidali, donutili hosty bránit a uzamkli je na jejich polovině. Poměr sil se obrátil, ale branku vstřelili domácí už jenom jednu. Poločas začal obrovskou šancí domácího Poláčka – běžel sám od poloviny, ale brankář Jeřábek mu skočil pod nohy a souboj ustál. Blšany postupně dostaly Kopaninu pod veliký tlak, ale gól dlouho nepřicházel. A to ani v 51., kdy hostující Houška zahrál rukou ve vápně, ale nařízenou penaltu blšanský Klinka napálil jen do brankáře.

Na branku hostí se valil jeden útok za druhým. Jejich hráči pod tlakem museli často faulovat a v 63. se poroučel pod sprchy Čihák po druhé žluté kartě. Počet hráčů se vyrovnal až o 20 minut později, kdy byl po sražení Hrebička unikajícího do brejku vyloučen blšanský Jelínek. Z dvacetiminutové početní převahy a mnoha dalších šancí do konce zápasu však Blšanští vytěžili jen jediný gól – v 70. po závaru ve vápně se přesně k tyči trefil Kalanin. Přes tlak Blšan a v závěru i jeden další brejk hostí se už skore nezměnilo.

Přední Kopanina se vyhoupla na šesté místo tabulky, Chmelaři zůstávají šestnáctí, tedy poslední. Příští zápas sehrají Blšany v sobotu na hřišti Souše v Mostě.

Blšany–Přední Kopanina 1:2 (0:2)

Branky: Kalanin – Sdiri, Hrubý

ŽK 3 – 4, ČK 1 – 1 Jelínek a Čihák. Rozhodčí Klátil – Němec, Teuber Diváků 80.

Sestava Kopaniny: Jeřábek - Čihák, Brabec, Honetschläger, Kunt - Vyšata (K, 53. Santler), Zadina, Houška, Jaráb - Sdiri (90. Výborný), Hrubý (60. Hrebiček). Dále připraveni: Šimlinger, Borský. Trenér: Radek Duda.

Sestava Blšan: Klíma - Kopecký (29. Kalanin), Dvořák, Jelínek, Lancz - Horváth, Siegl (K), Šmerda, Kryštof (65. Razím) - Klinka, Poláček. Dále připraveni: Matucha, Savko, Krabec. Trenér: Josef Němec.

Autor: Libor Želinský

18.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel odborných předmětů 26 000 Kč Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) učitel odborného výcviku ve stavebním oboru. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce : Buškovice 203, Podbořany, Jedná se o pozici středoškolského učitele odborného výcviku ve stavebním oboru na plný úvazek. Podmínkou jsou kvalifikační předpoklady - minimální vzdělání v oboru s výučním listem, DPS pro střední školy+ speciální pedagogiku. Trestní bezúhonnost, etické zásady, kreativní a individuální přístup k výuce, vnímavost, flexibilita, schopnost improvizace, stresová odolnost, schopnost spolupráce s ostatními pedagogickými pracovníky, ochota pracovat na sebevzdělávání a seberozvoji, základní znalost práce na PC a ŘP. Nástup možný k 1.1.2019 ., kontakt: 725 114 575, e-mail: vum.buskovice@email.cz, osobně ve VÚ Buškovice 203. Pracoviště: Výchovný ústav, středisko výchovné péče a střední škola buškovice, 441 01 Podbořany. Informace: Jaroslava Šebková, +420 725 114 575. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technik 17 000 Kč Operátoři telefonních panelů Operátor/ka call centra. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Náplň práce:, jednoduchý telemarketing,snadná práce na pc, schopnost pracovat v týmu a učit se novým věcem, Co nabízíme: pracovní prostředí v reprezentativních prostorách , dlouhodobé a stabilní zaměstnání , možnost kariérního růstu HPP (možno i na DPČ) , Průměrný měsíční plat až 32 000,-Kč , fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností , na odměnách a bonusech možnost zdvojnásobení platu , zajímavý finanční bonus za 100% docházku ,matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba , zajímavé motivační soutěže , Rozšiřte řady našich zaměstnanců v call centru telekomunikační společnosti. Přijmeme nové kolegy. Příjemný a profesionální tým všech věkových kategorií. , kontakt:tel.: 601158251, e-mail: prace@ctscz.cz. Pracoviště: Ctscz spol. s r.o., pracoviště louny, Mírové náměstí, č.p. 127, 440 01 Louny 1. Informace: Ilona Egydyová, +420 601 158 251. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 21 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) řidič nákladních vozidel. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: místo výkonu práce: Hříškov -zakázky po ČR, Ústecký kraj, řidič nákladního vozidla, sklápěč + strojník - traktor, bagr + obsluha autojeřábu, úroveň mzdy uvedena nástupní, možno i brigádně,, profesní průkaz, strojní průkaz, jeřábnické zkoušky - možnost dodělání zkoušky, možnost ubytování, kontakt:e-mail: chloubazdenek@volny.cz, telefonicky od 7,00 do 15,00 hod na č. 603201087. Pracoviště: Zdeněk chlouba, 439 04 Hříškov. Informace: Zdeněk Chlouba, +420 603 201 087. Zdravotnictví - Zdravotnictví Lékař 33 000 Kč Lékaři v radiologických oborech lékař v radiologických oborech. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 33000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: Nemocnice Žatec, Husova 2796, trestní bezúhonnost,specializace v oboru výhodou,nástup po dohodě, znalost českého jazyka, zájemci hlaste se na telč. 414110741 nebo email: personalni@nemzatec.cz. Pracoviště: Nemocnice žatec,obecně prospěšná společnost, Husova, č.p. 2796, 438 01 Žatec 1. Informace: Libuše Vacková, +420 414 110 741.

Ledvice porazily Postoloprty po báječném obratu 3:1.
23

Basketbalisté Loun (v bílém) nestačili v závěru na bojovný Děčín a doma prohráli.
7

Krize lounských basketbalistů trvá. Poprvé v sezoně prohráli i doma, s Děčínem

HC Slovan Louny snadno přehrál rezervu Litoměřic

Louny /FOTO/ - Nečekaně jednoznačná záležitost Slovanu, který si výhrou upevnil první příčku v tabulce přeboru Ústeckého kraje.