Oby týmy z okresu Louny, které hrají fotbalovou divizi, míří sice v pátém kole na trávníky soupeřů, oba ale mají velkou šanci bodovat.

Blšany i Žatec nastoupí proti celkům, kterým se zatím v sezoně daří podobně – ne úplně podle přání.

Třináctý Žatec, jenž zatím jednou vyhrál, jednou remizoval a dvakrát prohrál, zajíždí na půdu Českého Dubu. Soupeři mají stejně bodů, navíc i stejnou bilanci. Český Dub své jediné vítězství dosud získal v minulém týdnu na půdě Blšan, kterým se tento duel (1:3) vůbec nepovedl.Ani Český Dub ale nehrál nijak atraktivní fotbal a Žatec tak má velkou šanci získat body. K soupeři odjížděl už v pátek, začátek utkání byl totiž dnes od 10.15 hodin. O výsledku budeme samozřejmě informovat.

Fotbalisté Slavoje si určitě budou chtít spravit chuť po minulém zápase s Jirny, který prohráli 2:4, na nervy jim ale v duelu brnkal spíše než soupeř muž s píšťalkou, který předvedl několik velmi sporných rozhodnutí.

Blšany do Teplic

Blšany jsou prozatím patnácté, mají dva body za dvě remízy a dvě prohry. Jen o bod je na tom lépe soupeř, Chmelaři se dnes vydali na hřiště Teplic B, začátek duelu byl také v 10.15 hodin. Rezervě Teplic patří v divizní tabulce čtrnáctá příčka. Tabulku po čtyřech odehraných kolech vedou právě Jirny, které v minulém kole představily své exligové hráče v Žatci. Jirny mají deset bodů za tři výhry a jednu remízu, skore pak 17:5. Stejně bodů, ale o poznání chudší skore, má Vilémov.