Dobroměřice potvrdily kvalitní obranu, opět nedostaly jediný gól

Dobroměřice – V posledním podzimním utkání jasně porazily Ervěnice-Jirkov a přezimují na druhém místě tabulky I.A třídy.

18.11.2017

Fotbalisté Dobroměřic se radují z gólu. Ze šesti domácích utkání v sezoně prohráli jen jedno, a to s Kryry 1:2.Foto: Deník / Petr Kinšt

Fakt, že mají nejlepší obranu v soutěži, potvrdili v sobotu fotbalisté Dobroměřic. V utkání s týmem Ervěnice-Jirkov nedostali jedinou branku, což se jim povedlo počtvrté v sezoně. Ze 13 utkání podzimní části I.A třídy Dobroměřice obdržely jen 11 gólů. Také díky tomu přezimují na druhém místě v tabulce, a to o jediný gól ve skóre za vedoucími Ledvicemi. Ty totiž v posledním podzimním kole vyhrály v Březně 5:0 a daly tak ještě o jeden gól víc než Dobroměřice.

Ty se proti celku Ervěnice-Jirkov nemohly dlouho gólově prosadit, až v závěru první půle se trefil popáté v sezoně Reh. Domácí zápas rozhodli po hodině hry třemi brankami v rozmezí 15 minut.

Dobroměřice – Ervěnice-Jirkov 4:0 (1:0)

Branky: 41. Přemysl Reh, 60. František Lazarik, 70. Josef Köchrt, 75. Libor Maliňák; Rozhodčí: Šefčík; ŽK: 1:1; Diváci: 100

FK Dobroměřice: Pechar – Plachý, Šebek, Mistoler – Reh, Lazarik, Hanzlíček, Pšigrocký (67. Kaleja), Papežík (72. Hrušovský) – Köchrt (74. Kočka), Maliňák

Tabulka I.A třídy skupiny B

Autor: Petr Kinšt

18.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

Loňský vánoční koncert v žateckém divadle. V popředí Ústecký komorní orchestr.

V divadlech v Žatci a Lounech zazní Rybova Česká mše vánoční

Pojištění dětí? Jde o nadstandard, důležitější je pojištění rodičů

Tipy na víkend: advent, koncerty, Betlémské světlo

Okres Louny - Podívejte se s námi, na jaké kulturní a společenské akce v okrese Louny se můžete vydat s rodinou či přáteli během nadcházejícího víkendu.