Čtvrté místo v tabulce I.A třídy uhájili fotbalisté Domoušic díky výhře nad posledním Oldřichovem.

„V první půli, dokud vydrželi běhat, byl Oldřichov hodně nepříjemným soupeřem. Vypadali dobře, měli více ze hry. S přibývajícím časem jim ale docházely síly a otěže zápasu jsme převzali my,“ připoměl pro utkání domoušický Zdeněk Kutner, že body proti papírově slabšímu soupeři nebylo vůbec lehké získat.

První branka padla v Domoušicích ve 32. minutě. Slušný si naběhl na centr a ze skrumáže otevřel účet duelu. Už za šest minut ale bylo srovnáno. Hostující Buchtele napodobil domácího obránce, který v duelu proti Oldřichovu převzal úlohu střelce, a také po centru v nepřehledné situaci srovnával na 1:1.

Ve druhé půli už Oldřichov nebyl tak nebezpečný, stále více se naopak ukazovali domácí fotbalisté. V 60. minutě se opět v dobrém světle předvedl Slušný, když do šibenice uklidil balon ze standardní situace, kterou rozehrával. Další trefu Domoušic, už na 3:1, si o chvilku později připsal střídající Uhlík. Po spolupráci s Kunclem vystřelil do břevna, od kterého se míč odrazil za brankovou čáru.

Poslední branku dal za domácí Barton v 87., úspěšný byl hlavou. Domoušice mají na svém kontě po pátém kole s Oldřichovem tři výhry a po jedné remíze a prohře. Na první Proboštov ztrácejí pět bodů, na páté Spořice, jež jsou v tabulce za nimi, mají naopak náskok už tří bodů.

V 6. kole pojedou Domoušice na půdu Březenecké Chomutov. Chomutovu se nedaří, je předposlední.

Domoušice – Oldřichov 4:1 (1:1)

Branky: Slušný 2, Uhlík, Barton – Buchtele

Rozhodčí Moder, 80 diváků, ŽK 2:5

Sestava Domoušic: Šulc – Schlenz, Slušný, Neckář, Matějka – Lokajíček, Maurer (78. Muller), Franc, Salyuk (46. Uhlík) – Sedláček, Kuncl (85. Barton)