Už druhý zápas doma nevyhráli fotbalisté Kryr ve fotbalovém krajském přeboru. Jen bod si vezou z Lovosic také Louny.

Zatímco ze hřišť soupeřů se kryrským fotbalistům daří vozit body, doma je spíše rozdávají. Už v minulém domácím vystoupení, kdy dvakrát vedli, nakonec všechny body přenechali Kadani. I tentokrát hosté vezou z Kryr tři body, tentokrát se stěhují do Horního Jiřetína.

V poločase vedl H. Jiřetín už 4:2, domácí nakonec snížili na rozdíl jediné branky (3:4), alespoň na vyrovnání to už ale nestačilo. Branky dávali za domácí Kučera, Imrýšek a Martin Jarolím.

Po domácí ztrátě se Kryry propadly ze špičky tabulky krajského přeboru až na osmé místo. Mají sedm bodů za dvě výhry, jednu remízu, na účtě mají také dvě prohry.

Kryry - H. Jiřetín 3:4 (2:4)

Branky Kryr: Kučera, Imrýšek, M. Jarolím

To Louny bodovaly, z Lovosic si ale přivezly jen bod. Lounským po 5. kole patří devátá příčka, se stejnou bilancí, jako mají Kryry.

Louny v prvním poločase v Lovosicích předváděly pohledný fotbal, který potěšil fanoušky, kteří se na utkání vydali se svým oblíbeným klubem, nedokázaly se ale opět golově prosadit. V prvních pětačtyřiceti minutách byli hosté lepší, ale inkasovali. Ve druhé půli se situace obrátila, Louny už nepředváděly tak atraktivní fotbal, paradoxně ale vyrovnaly. Šťastným autorem branky, která znamená bod pro Louny, byl Tomáš Havel. Tři minuty před závěrečným hvizdem sudího měl ještě šanci Střelec, ale nedal.

Lovosice - Louny 1:1 (1:0)

Branka Loun: Havel