Druhé vítězství se podařilo ve čtvrtém kole krajského přeboru vybojovat Lounům, dařilo se opět také Blatnu.

Cítoliby pokračují v trápení, Postoloprty se mohly odpoutat od dna tabulky I.A třídy, ale body ztratily v předposlední minutě. Výborně si zatím v úvodu fotbalové sezony vedou také Domoušice a Dobroměřice.

Krajský přebor

Louny už potřebovaly body. Po loňské podzimní jízdě, kdy byli fotbalisté na prvním místě, se jim letos start do nejvyšší krajské soutěže nepovedl podle představ, výrazné doplnění kádru se také nekonalo. Hlavně se střílením gólů měli lounští fotbalisté problémy, a tak domácí výhra 2:0 nad Bílinou ve čtvrtém kole jistě potěšila trenéra Jantoše i fanoušky klubu. O oba úspěchy se přitom postaral Trup.

To druhému zástupci okresu v krajském přeboru, fotbalistům Kryr, se daří. Nováček je po výhře v Litvínově 2:1 čtvrtý, má ale stejně bodů jako druhé Lovosice. Branky za Havrany dávali Fridrich a Jarolím. Nebýt domácího zaváhání s Kadaní, bylo ještě veseleji. Kryry ve třetím kole dvakrát vedly, nováček mohl být na stříbrném místě tabulky po čtyřech kolech i osamocen.

I.A třída

V I.A třídě jsou Domoušice čtvrté, v posledním kole remizovaly s Ervěnicemi 3:3, i když ještě v poločase prohrávaly o dvě branky.

Postoloprty mohly brát v Duchcově tři body, vezou si domů nakonec „jen“ jeden, když branku na 2:2 dostaly až v 89. minutě. Trefili se Junek a Karlovec, v brance se představil veterán Solar.

I.B třída

V I.B třídě ve skupině B ztratili dva body fotbalisté Dobroměřic, když jen remizovali s Dubím 2:2. V tabulce jim po čtyřech kolech patří druhá příčka, mají deset bodů, stejně jako vedoucí České Kopisty.

Desáté Černčice prohrály v Obrnicích 2:5, už v poločase byl stav 0:3. Budyně přehrála lounskou rezervu 2:0, béčko tak v tabulce je na jedenácté příčce.

Nejhůře jsou na tom ale po čtyřech kolech zatím Cítoliby. Nováček prozatím vstřelil jedinou branku, tentokrát dostal příděl 5:0 v Úštěku. Ze sítě lovili fotbalisté Cítolib balon už dvaadvacetkrát. Za čtyři prohry jim patří poslední čtrnáctá příčka s nulovým bodovým ziskem.

V C skupině je z okresu Louny na výsluní trochu překvapivě Blatno. Nováček, jenž spoléhá hlavně na hráče ze svého okolí, je zatím první za tři výhry a jednu prohru. Takový start v Blatně čekal asi málokdo. Blatno i tentokrát vyhrálo nad Mezibořím 3:1.

Třetí jsou v průběžné tabulce Tuchořice, které venku přehrály Kopisty 3:2. Trefili se Smékal, Klinec a z pokutového kopu Holák.

Desátá příčka patří rezervě Slavoje Žatec, který ve čtvrtém kole I.B třídy podlehl Černovicím 1:2, když všechny branky padly už v první části hry.

V dalším kole se většina týmů z okresu v krajském přeboru, I.A třídě i I.B třídě představí na domácí půdě. Diváci se mohou těšit například na Kryry i Louny.