OKRESNÍ PŘEBOR: Lenešice poprvé prohrály

Okres Louny - Lukáš Bandry z Výškova dal pět gólů, Jiří Volf a Václav Dittrich po třech.

21.9.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Páté kolo okresního fotbalového přeboru přineslo několik zajímavých výsledků. Po prohře dosud suverénních Lenešic je čelo tabulky vyrovnanější.

Podbořany - Lenešice 3:2 (1:2)
Ve šlágru kola hosté, kteří před tímto zápasem neztratili ani bod, v poločase vedli, ale Jiří Volf dalšími dvěma góly zařídil v druhé půli obrat. Volf si v pěti utkáních už připsal deset branek.
Branky: Volf 3 Kopřiva, Zomer; Rozhodčí Vydra; ŽK 0:3; 90 diváků

Kozly - Blažim 2:2 (1:0)
Blažim po sestupu z I.B třídy vyhrála dosud jen jednou, díky dvěma brankám Pavla Bartka přivezla bod z Kozlů.
Branky: Kratochvíl, Müller Bartko 2; Rozhodčí Filipovský ; ŽK 1:1; 60 diváků

Výškov - Zeměchy 5:2 (2:1)
Fotbalisté Zeměch opět prohráli a zůstávají poslední. Ve Výškově jim dal pět gólů Lukáš Bandry.
Branky: Bandry 5 - Krupička, Eymann; Rozhodčí Šnídl; ŽK 1:3; 100 diváků

Slavětín - Peruc 5:1 (4:1)
V souboji tradičních soupeřů v okresním přeboru byl tentokrát lepší Slavětín, který rozhodl už v první půli. Poprvé v sezoně, a hned třikrát, se trefil Václav Dittrich.
Branky: Dittrich 3, Zelenka, vlastní Kosina; Rozhodčí Podroužek; ŽK 2:1; ČK 1:0 (Roháč); 70 diváků

Dobroměřice B - Dubany 3:3 (1:2)
Dubany si připsaly další remízu, v pěti zápasech třetí.
Branky: Jelínek 2, Chlouba Veltruský, Kokoška, Miřatský; Rozhodčí Hájek; ŽK 4:2; 60 diváků

Černčice B - Velká Černoc 3:2 (0:1)
Hosté byli po celý zápas lepší a po zásluze šli do vedení. Závěr se jim ale vůbec nepovedl. Za domácí vyrovnal Zdeněk Šus, který proměnil se štěstím penaltu. V poslední minutě o vítězství domácích rozhodl Luboš Chlouba.
Branky: Chlouba, Šus, Hlinka Rulf 2; Rozhodčí Lapka; ŽK 2:0; 20 diváků

Kryry B - Chlumčany 3:1 (3:1)
Rezerva Kryr si díky třetí výhře vyhoupla na druhé místo v tabulce, naopak Chlumčany si připsaly třetí prohru a spadly do spodku.
Branky: Míček 2, Sýbek Petrlík; Rozhodčí Spišák; ŽK 8:5; 100 diváků

Nejlepší střelci
10 - Volf Jiří (Podbořany)
8 - Bandry Lukáš (Výškov), Zomer Patrik (Lenešice)
6 - Rulf Karel (Velká Černoc)
4 - Bayer Martin (V. Černoc), Imríšek Lukáš (Kryry B)
3 - Borovec Marek (Podbořany), Dittrich Václav (Slavětín), Nágl Josef (Slavětín), Sýbek Jakub (Kryry B), Štorek Jaroslav (Kryry B), Tománek Lukáš (V. Černoc), Vajc Petr (Dubany)

V žateckém Podměstí skončila rekonstrukce Erbenovy ulice

Žatec – Nové jsou povrchy chodníků a vozovky, vyměněné jsou také lampy veřejného osvětlení.

Dva černí psi se toulali po městě, skončili v buštěhradském útulku

Louny - Letos bylo v Lounech odchyceno už přes třicet psů.

Na kluzišti se už vyrábí led, otevřeno bude v příštích dnech

Žatec - Oblíbená atrakce v centru Žatce bude tuto zimu sloužit milovníkům bruslení už třetí sezonu.

Postoloprty připravují jubilejní ročník zimního poháru

Postoloprty – Turnaj druhým rokem nese v názvu vzpomínku na dlouholetého aktivního člena fotbalového klubu Mariána Homolu.