Okresní fotbalový přebor měl na pořadu utkání XIX. kola, z nichž nám v době uzávěrky chyběly opět dva Zápisy o utkání. Hrálo se za značného vedra celkem slušně a nemáme dosud hlášenou žádnou červenou kartu. Největší návštěva byla opět v Lenešicích, zájem byl i o derby v Peruci. Na prvních místech tabulky se nic nezměnilo, favorité vyhráli, i když dost těsně.

Nejlépě si poradila se soupeřem Velká Černoc s osmi góly, z nichž polovinu nastřílel Miroslav Junk. Tento tým se tím stal zatím nejproduktivnějším v soutěži. Na konci tabulky začíná být tlačenice, když jako každý rok není jistý počet sestupujících mužstev, o kterých se rozhoduje už v krajských a republikových soutěžích.

Velká Černoc – Tuchořice B 8:2 (4:1)

Za domácí zářil veterán Miroslav Junk, který nastřílel od 19. do 88. čtyři branky, po jedné přidali A. Martínek, Prokeš, Štrojsa a Lad. Jůna mladší, za hosty ve 22. Vaněček a 58. M. Harvánek a Klimpl neproměnil penaltu. Rozhodčí Suchánek, ŽK 1:3, 40 diváků.

Cítoliby – Černčice B 2:0 (1:0)

Vedoucí branku obětavě hrajícícho týmu dal v 18. A. Tříska, výhru domácích jistil v 78. Majer. Pěkné utkání řídil Filipovský bez karet před 60 diváky.

Lenešice – Ročov 1:1 (1:1)

Domácí vedli od 20. brankou Karla Kopřivy, ale ve 35. vyrovnal Petr Hora a další šance na obou stranách už nikdo nevyužil. Rozhodčí Vokurka, ŽK 2:4, 120 diváků.

Peruc – Slavětín 2:3 (1:1)

Hosté vedli od 31. gólem Zloského, ale ve 39. vyrovnal Tůma z penalty a 11 minut před koncem dostal L. Chlouba o udržení hrající Peruc do vedení. Radost domácím však zkazil Vávlav Dittrich, který dvěma góly v samotném závěru utkání stihl otočit výsledek. Rozhodčí Liška, ŽK 2:1, 100 diváků.

Blatno – Lubenec 2:1 (2:0)

Favorit vedli brankami ve 34. Koděry a 41. Praise už 2:0, ale po přestávce snížil v 55. po dlouhé době (kvůli trestu) hrající kanonýr Robert Westfál, ale vyrovnat už hosté nedokázali. Rozhodčí Černaj, ŽK 0:1, 80 diváků.

Chlumčany – Kryry 3:3

Překvapivý bod si vybojovali kryrští Havrani v utkání, ze kterého nebyl včas k dispozici zápis. Hosté si tak polepšili na skore v tabulce zatím opět o jedno místo.

Louny B – Zeměchy 2:0 (1:0)

Ani z tohoto utkání nebyl v době naší uzávěrky k dispozici zápis. Podle získané telefonické informace o vítězství lídra soutěže rozhodl dvěma góly Aleš Sadílek.