Jediným neporaženám mužstvem podzimní části III. třídy skupiny A jsou fotbalisté Středohoru Dobroměřice B, kteří vedou v polovině soutěže tabulku o 3 body před Sokolem Pátek.

V této skupině s 12 účastníky padlo celkem 142 branek, to je průměr 3,9 na utkání. Domácí skorovali v 91 (průměr 2,5) a hosté v 51 (1,4) případech.

Nejlepší ofenzivu prokázal dobroměřický lídr nastřílenými 35 brankami, Pátek skoroval 31x, dále Chožov a Libčeves daly po 25, Pan. Týnec 24 branek.

Nejméně zlobili soupeře útočníci Cítolib B a Černochcova, jejichž týmy daly jen po 13 gólech, Dynamo Louny skorovalo šestnáctkrát.

Nejlepší obranu měli Dobroměřičtí (brankáři O. Liehm a Starý), neboť inkasovali jen 6 branek (0,5 na utkání). Pátečtí dostali 12 gólů, Pan. Týnec a Ročov po 14 a Libčeves 16 branek.

Nejděravější byla defenziva Cítolib B, která dostala 51 zásahů, to je skoro pět branek za zápas. Následuje D. Louny se 30 a Zeměchy s 29 obdrženými góly.

Dobroměřice doma neztratily ani bod

Doma neztratily ani bod Dobroměřice B vedené hrajícím 37letým trenérem Slavomírem Štrancem a o rok starším hrajícím asistentem Milanem Aidlpesem, kteří chodí pomáhat i A týmu v 1.A třídě.

Bez prohry doma je také Libčeves, ale ztratila tam 4 body za dvě plichty. Jednou domácí prohrou zaváhal Panenský Týnec a dvakrát Pátek (1 prohra, jedna remíza).

Nejvíce bodů z venku přivezli Dobroměřičtí 14, ale hráli venku 6x, zatímco Pátek z 5 zápasů na půdě soupeřů dovezl 13 bodů. Venku neprohrál jako třetí celek P. Týnec, který tam dvakrát vyhrál a čtyřikrát udržel remízu.

Ani bod nepřivezli z půdy soupeřů hráči D. Louny, což je divné, neboť své domácí prostředí stejně nemají, protože hostovali v Zeměchách, resp. Dobroměřicích. Jednu remízu uhrály venku Cítoliby B a 2 Zeměchy.

O poctu nejlepšího střelce skupiny se dělí tři hráči: Jaroslav Francl Líšťany, Jaroslav Koubek Chožov a Josef Sedláček Zeměchy, všichni autoři 9 branek. Na 4. místě je Jakub Janecký z Pátku s 8 góly, o 5. místo se dělí Jan Krebs Dobroměřice a Jakub Veselý Kozly se 7 góly. Sedmý Stanislav Suk Dobroměřice vstřelil 6 branek, po 5 dali P. Hora Pátek, P. Koubek Chožov, T. Mašek Dynamo Louny, K. Ferenc a Fr. Tůma, oba Libčeves.

Rozhodčí celkem rozdali 188 žlutých a 17 červených karet.

Chožov byl nejslušnější

Že to jde hrát slušně, dokázal na podzim Chožov, který neměl nikoho vyloučeného a jenom 8 žlutých karet.

Cítoliby B a Dynamo Louny měly rovněž jen 8 ŽK, plus každý jednoho vyloučeného. Mezi nejslušnější patří také Libčeves a Zeměchy, které mají po 10 ŽK a 1 ČK. Nikoho vyloučeného neměl také Ročov, ale už měl 16 napomínaných, a Dobroměřice B s 18 ŽK.

Nejvíce karet nasbíral Pátek

Nejhorší v kázni byli hráči FK Kozly, kteří nasbírali 29 žlutých karet a měli 5 vyloučených! Nejvíce karet ale měl Pátek, který jich nasbíral celkem 40, když 38 bylo žlutých a dvě červené. Mezi oběma póly jsou Líšťany 13 + 2, Panenský Týnec 14 + 2 a Černochcov 16 žlutých + 2 červené karty.

Přehlídku o „zlého muže soutěže“ vyhrál jednoznačně Gustav Müller z Kozlů, který za pouhých 11 kol nasbíral 8 žlutých a 1 červenou kartu! Za ním těsně jsou dva hráči Pátku, když Štěpán Suchý byl 7x a Jan Kladivo 6x napomínáni bez ČK.

Nejvíce diváků měl na podzim Ročov a Panenský Týnec

Utkání skupiny A vidělo na podzim celkem 1710 diváků, to je průměr 48 na utkání. Největší zájem byl v Ročově kam přišlo 380 diváků a Panenském Týnci 370, dále v Zeměchách 300 a v Pátku 290 příznivců.

Další pořadí: Cítoliby 240, Libčeves 230, Dobroměřice a Chožov 210, Kozly 205. Nejmenší zájem měli fandové v Černochově, kam nepřišla ani stovka – zápisy uvádějí jen pětadevadesát skalních diváků. Následuje D. Louny 119 a Líšťany 155 diváků.