Žatec B – Březenecká Chomutov 12:1 (6:1)
Za rezervu Žatce nastoupilo hned několik hráčů, kteří se objevují i v divizi. O několik soutěží níž si spravili chuť a zatímco v divizi se Slavoji nedaří, v I.B třídě nadělil Březenecké dvanáct branek. Žatec B je v tabulce třetí, nejlépe z okresu.

Podbořany – Havraň 5:1 (3:0)
Nováčkovi z Podbořan vstup do I.B třídy vyšel, po výhře nad Havraní je na čtvrtém místě tabulky.

Polerady – Černčice 1:0 (na pokutové kopy)
Černčice udržely v Poleradech bezbrankovou remízu, díky novému pravidlu se o bodu navíc rozhodovalo na pokutové kopy. Penalty ale vyšly lépe domácím, a tak Černčice vezou jen bod. V tabulce I.B třídy jsou na desáté pozici.

Velká Černoc – Údlice 2:1 (1:1)
Po poločase 1:1 rozhodli domácí ve druhé půli, a získali tak první výhru po devadesáti minutách. Pět bodů stačí na devátou příčku.

Kopisty – Tuchořice 1:0 (0:0)
Vstup do sezony fotbalistům Tuchořic nevyšel, po čtyřech kolech jsou na třinácté příčce. Tentokrát ztratili v Kopistech.

Tabulku I.B třídy vedou po čtvrtém kole s jedenácti body Kopisty. V dalším kole jede Žatec do Jirkova, Podbořany do obdarované Březenecké. Černčice a Velká Černoc změří síly spolu a Tuchořice budou doma hrát s Bečovem.