Střelou domácího Daniela Podroužka pod břevno v běžící 92. minutě skončilo v neděli 28. září v poledne divizní utkání Blšany – Rakovník remízou 1:1 po poločase 0:1.

Byla to vlastně jediná přímá opravdová střela mezi rakovnické tyče, nepočítáme–li lob už v 6. minutě. To zastavil vybíhající brankář Kukla před pokutovým územím právě Podroužka, ale odražený míč poslal obloučkem na jeho opuštěnou branku Kroupa. Blšanští se však neradovali, protože vracející se stoper Hájek stačil odhlavičkovat míč do bezpečí.

Elán Chmelařů ale brzy vyprchal, protože ztráceli množství míčů zbytečným alibistickým hraním do míst, kde stejně kralovali rakovničtí zadáci. Ti posílali na druhou branku centry hlavně na Isteníka a Bereše, který loni hrával za Blšany ČFL a před měsícem tu nastoupil v dresu Mostu B.

Po jedné z akcí hostů si ve 12. minutě naběhl na odražený míč Fojtík a přízemní střelou ho uklidil k pravé tyči Machynkovy branky – 0:1. Druhou gólovku si hosté vypracovali ve 25., kdy Béreš obešel i brankáře, ale vracejcí se kapitán Vlk stačil zachránit Blšany od druhé pohromy.

Rakovničtí se už nikam nehnali, kouskovali a zdržovali hru, až na to doplatili. Od 70. hráli bez vyloučeného Kešnara za dvě ŽK a v běžícím nastaveném čase dostali vyrovnávací gól, když na podzim podruhé Podroužek výborně trefil míč a z 25 metrů zaskočil nejen brankáře, ale i rakovnické příznivce.

Blšany – Rakovník 1:1 (0:1)

Branky: 90. (+2) Podroužek – 12. Fojtík. Rozhodčí Orálek, ŽK 3:2, ČK 0:1 (70. Kešner), 200 diváků.

Blšany: Machynek – Vávra, Vlk, Hofmann (82.Kyncl), Heier – P. Kroupa (66. Baloun), Uhlík, Bureš, Podroužek, Mykola, Lesniak