Jedna deset. A to ještě jednička na straně Chmelařů byla připsána až v 84. minutě. Čelákovice zcela ovládly divizní zápas s fotbalisty Blšan, kteří hrstce nejvěrnějších diváků předvedli další tragédii. Na ještě nedávno prvoligovém stadionu se sešlo sotva čtyřicet diváků, a ti, kromě hloučku návštěvníků z Čelákovic, museli pořádně trpět.

Blšany se už v první půli prakticky nedostaly na polovinu hostí, dlouho ale držely bezbrankový stav. Poprvé Krabec zasahoval v šesté minutě, také ve 14., 19. a 28. se hosté ještě zastřelovali. K prvnímu úspěchu Čelákovicím tak musel výrazně pomoci v 38. minutě domácí Schuma, když těsně před Krabcem hlavičkoval, ale tak nešťastně, že přihrál přímo do běhu hostujícímu Vodákovi, který se do prázdné brány nemohl mýlit.

A pomoc blšanských zadáků Čelákovicím nešťastnou hlavičkou neskončila. Ve 44. hosté centrovali a Redžič srazil balon za záda vlastního golmana.

Golman hostí se nudil

Ve druhé půli se hned ve 47. prezentovali domácí a poprvé přinutili hostujícího Hlaváčka zasahovat. Z něj už si fanoušci Čelákovic dělali legraci, že mají na mobilu nové hry, jestli, když se tak nudí, si nechce zahrát. A v příštích minutách opravdu mohl. Posuďte sami. Ve 48. se podruhé v zápase trefil čelákovický Vodák, v 52. hlavou Kraus (0:4). V 60. dorážel úspěšně hostující Dušek, v 68. minutě třetí gól zaznamenal Vodák, v 69. si druhý úspěch připsal Kraus. V 71. byl před Krabcem zcela sám opět Kraus a potřetí mířil přesně. Janda v 73. minutě zvyšoval už na devět. V 81. minutě se pak už počtvrté v utkání trefil Vodák (0:10).

O čestný úspěch se pak v 84. postaral blšanský Milner, když využil nesoustředěnosti už slavících hostů.

Blšany - Čelákovice 1:10 (0:2)

Branky: 84. Milner, 44. Redžič vlastní - 38., 48., 68. a 81. Vodák, 52., 69. a 71. Kraus, 60. Dušek, 73. Janda
Rozhodčí Štěrba, ŽK 1:1, 40 divák

Sestava Blšan: Krabec Šefara, Klimeš, Matura (60. Kopecký), Schuma, Redžič, Horváth, Milner, Siegl, Němec, Lancz

Blšany po další kruté prohře zůstávají poslední, stále mají jen šest bodů za tři remízy v úvodu podzimu a jedinou výhru v devatenáctém kole. V příštím kole jedou Chmelaři na Vyšehrad.