Další dva body ztratili doma fotbalisté Blšan, neboť v pátečním večeru jen remizovali s Horním Jiřetínem, který byl až na 11. místě.

Přestože nastoupili bez tvrdě potrestaných hráčů za urážky rozhodčích (brankář Klíma 3 zápasy, stoper Gruber 6!) a nejlepšího střelce Mráze (volal z dopravní zácpy), navíc bez trenéra Josefa Němce (v ČT spolukomentoval utkání ČR – Skotsko), začali dobře a vedli od 13. minuty po perfektním signálu exligistů z přímého kopu – Čížek, Siegl st. a Müller – 1:0.

Další tři gólové šance ale nevyužil Stracený, Jelínek nastřeli tyč a Čížek dal vedle. Hosté měli do přestávky jen jen dvě. Režného ve 34. vychytal Krabec, ale ve 44. Balín srovnal na poločasových 1:1.

Hosté šli v 54. do vedení záslouhou Novotného. Naštěstí pro Blšany už v 60. po střele Straceného do břevna zakončil hlavou Siegl ml. na 2:2. Břevno pomohlo Šeberovi v 72. a 85. po střelách Siegla ml. a Čížka, ale tyč v 80. pomohla také domácímu Krabcovi, který v 86. zlikvidoval tutovku Ševčíka! Blšany přes řadu šancí musely být nakonec rády alespoň za bod.

Ch. Blšany – H. Jiřetín 2:2 (1:1)

Branky: 13. Müller, 60. Siegl ml. – 44. Balín, 54. Novotný. Rozhodčí Materna, ŽK 1:2, 110 diváků.

Blšany: Krabec – Malina, Jelínek, Müller, Lancz – Stracený, M. Novák, Čížek, H. Siegl st. – H. Siegl ml, Kalanin (13. Červenka)