Fotbalisté Blšan do Modlan vůbec nedorazili, domácí si tak do tabulky připíší kontumační výhru 3:0. V tabulce jsou aktuálně šestí. Blšany, po další ztrátě, dál klesají a už jsou osmé.

V minulém kole zápas Chmelaři nedohráli, když jim chytal hráč z pole, už v poločase prohrávali 1:7 se Slavojem Žatec, neměli nikoho na střídání a údajně se jim čtyři hráči zranili. Po první půli tak byl konec, derby body získal Slavoj.

Připomeňte si: Blšany nastoupily v deseti, hrál se jen poločas

Jak to bude dál? Uvidíme, zda Blšany nastoupí k dalšímu domácímu utkání, měly by hrát v sobotu od 10.30 hodin proti prvnímu Štětí. Chmelaři ale mají obrovské problémy s kádrem, tým se rozhádal, několik opor odešlo, je otázkou, kdo by mohl nastoupit.

Už v minulosti byly v Blšanech obdobné problémy, v minulých sezonách také občas nějaké utkání Chmelaři zkontumovali, vždy se ale nakonec „oklepali" a soutěž dohráli. Je otázkou, zda se to povede i tentokrát.

Krize bývalého prvoligového klubu je tentokrát hodně hluboká…

Žatci se daří, je čtvrtý. Postoloprty jsou dvanácté

Žatec, Postoloprty, Blšany - Úplně jiné, než bylo před startem jara, je postavení týmů z okresu Louny v tabulce krajského fotbalového přeboru. Nejlépe se zatím daří Žatci.

Blšany mají obrovské problémy vůbec s přežitím, po podzimu byly na špičce, na jaře ale prohrávají a prohrávají. Teď dokonce ani k utkání Chmelaři nenastoupili a už klesli na osmou příčku. Mají čtrnáct výher, jednu remízu a jedenáct proher.

Nejlépe se daří Žatci, který aktuálně porazil Srbice 3:0 a na jaře tabulkou stoupá vzhůru. Nyní je Slavoj na čtvrté příčce, má stejně bodů jako třetí Krupka. V tabulce má Slavoj patnáct výher, tři remízy a osm proher.

Dvanácté jsou Postoloprty za osm výher, čtyři remízy a čtrnáct proher. 

Fotbalová tabulka