Už 7400 diváků přišlo na druholigové utkání Bohemians – Třinec, to je vždy přibližně o tisíc více. Kolik jich bude sledovat nedělní duel s Chmel Blšany?

Klokani mají hostům co odvádět, vždyť na podzim byli jediným celkem, který v Blšanech prohrál (gól dal Benko). V současné době mají skvělou sérii, vyhráli všech pět jarních zápasů a neprohráli už 11 utkání za sebou! Jsou na 4. místě a netají se postupovými ambicemi. Vicemistr Evropy 96, Karel Rada, se po zranění dostal zatím jen na lavičku Bohemky, která láká diváky.

Na své někdejší působiště v Dolíčku rádi vzpomínají blšanští trenéři, Přemysl Bičovský a Pavel Chaloupka. Dnes však mají jiné starosti než slavit, protože jde o důležité body Blšan k záchraně. „Nemáme co ztratit, můžeme v takovém fotbalovém prostředí jen překvapit,“ říká sekretář Lubomír Trnka. Někteří blšanští mladící zažijí při hře největší diváckou kulisu, protože tolik lidí sotva přijde na I. ligu. Mají však s sebou zkušené opory v čele s brankářem Svobodou a kapitánem Novotným. Po dvou výhrách se chtějí také v Praze ukázat.