Ještě vyrovnat na 1:1 stačili blšanští fotbalisté ve Štětí, pak se ale už trefovali jen domácí a Chmelaři nechali tři body venku.

Domácí se dostali do vedení díky Slaničkovi, který se trefil po odraženém balonu z rohu. Hosté srovnali jen o chvíli později, ve 27. minutě, kdy dorážel míč do sítě Vidlička. Zeman střílel z dvaceti metrů a Vidlička zkušeně dorazil. Ještě do poločasu ale favorizované Štětí udeřilo znovu. Tichý připravil tutovku Belákovi a ten se nemýlil 2:1.

Ve druhé části se Blšany snažily znovu alespoň vyrovnat, ale nebylo jim přáno. S balonem kombinovaly, neprobojovaly se ale do šancí. Naopak inkasovaly ještě dvakrát. Nejprve se v 70. prosadil po rohu Šmidrkal a chvíli po něm dokončil průnik Beláka pěknou střelou Stejskal.

Štětí - Blšany 4:1 (2:1)

Branky: Slanička, Belák, Šmidrkal, Stejskal - Vidlička

Sestava Blšan: Jícha - Žampa, Houdek, Cipruš (9. Šmíd), Šimon - Vidlička (68. Vácha), Míča, Pilař (81. Němec) - Zeman, Rajnoch, Zdichynec