V první půli nezáživný fotbal, ve druhém naopak pětačtyřicet minut plných šancí. I když Blšany tlačily, byly ve druhé půli fotbalovější, tři body si nakonec odvezl Střekov.

První se do náznaku šance dostal domácí Zdichynec v 16. minutě. Ale nezakončil. Na druhé straně byl až ve 26. na dostřel blšanské branky Bubla, ale ani jeho zakončení ale nemělo dost razance.

Fotbalový fanoušek v duelu dvou trápících se týmů trpěl v první půli také. Pohledné akce k vidění nebyly, naopak soubojů ve středu hřiště a nakopávání bez možnosti útoku bylo dost.

A tak jako blesk z čistého nebe byla situace z 36. minuty. Po rohu Střekova se ve skrumáži nejlépe zorientoval Stakič a hosté vedli. Ještě zvýšit mohl Stárek, ale pálil nad. V závěru první půle se pak nadechly k útoku i Blšany, chyběla ale vždy finální přihrávka.

Půle znamenala změnu

Po změně stran jakoby na hřiště vešly úplně jiné týmy. K vidění byl pohledný útočný fotbal. V 58. domácí Vidlička z otočky prověřil golmana hostů, v 62. Žampa také donutil strážce svatyně Střekova plachtit. Blšany v dalších minutách ožily, měly daleko více ze hry, velmi aktivní byl hlavně Vidlička.

Ale, branky nepřicházely… V 64. se Chmelaři neprosadili ze dvou rohů, v 66. Šraga poslal balon těsně vedle levé tyče. V 69. pak i Žampa z dálky zase protáhl Dvořáka v brance Modré, ale ten si opět poradil.

Nedáš, dostaneš. Střekov, z první akce druhé půle, skoroval. Po rychlém průniku se v 70. radoval Novotný – 0:2.

Blšany se dál snažily. V 73. vyprášil Vidlička rukavice golmana, v 78. Zdichynec dával na Hrušku, ten ale pálil vysoko nad. Chmelaři už mysleli jen na útok, a tak v 80. naopak na jejich golmana šlo pět hostů, akci sledoval jediný obránce. Střekov ale samostatný nájezd nevyužil.

I nadále všechny akce domácích dirigoval Vidlička, při několika dalších příležitostech ale chybělo štěstí v zakončení. Hosté se usilovně bránili, poradili si s dalším pokusem Zdichynce. Jejich defenziva, i když s velkými problémy, nakonec odolala všem nájezdům aktivních Chmelařů, ti nedokázali šance proměnit.

V závěru Blšany utkání už úplně odevzdaly. V 87.a 88. se do neaktivní obrany domácích prosadil dvakrát Řezníček a stanovil tak závěrečný účet na 0:4.

Střekov si z Blšan odvezl všechny tři body. 

Blšany – Střekov 0:4 (0:1)

Branky: 35. Stakič, 70. Novotný, 87. a 88. Řezníček
Rozhodčí Prágl, ŽK 1:0, 50 diváků

Sestava Blšan: L. Šraga – Bříza, Vidlička, Šimon, Žampa – Reiner, Němec, E. Šraga, Hruška, Vácha (71. Kotrla) – Zdichynec