V této sezoně krajského přeboru se přitom jednalo o první zápas Chmelařů s Vilémovem, a to i když už se hrají odvety. Na podzim totiž Blšany měly tak velké problémy s kádrem, že ve Vilémově nenastoupily. Tentokrát ale to ale bylo úplně o něčem jiném.

V Blšanech se začalo živě. Šance byly na obou stranách, první branku vstřelili hosté. Ve 22. minutě utekl po levé straně hostující Demke, jeho střelu sice blšanský Jícha vyrazil, z následující dorážky byl ale úspěšný Buryánek. Domácí ale rychle odpověděli. Zdichynec vybojoval balon, zkušený exreprezentant do 21 let Vidlička odcentroval a Míč se nemýlil - 1:1.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí. Už v 55. hrozilo duo Vidlička - Homola, v 69. pak Blšany rozhodly. Opět centroval Vidlička a Rajnoch uklidil jeho nabídku za záda golmana Vilémova - 2:1. Oba týmy se pak začaly střídat v zahazování šancí, a tak Chmelaři vybojovali svou druhou jarní výhru. V tabulce krajského přeboru mají šestnáct bodů a z posledního místa poskočili během dvou zápasů o dvě příčky vpřed, jsou aktuálně čtrnáctí.

Blšany - Vilémov 2:1 (1:0)

Branky: 28. Míča, 68. Rajnoch - 22. Buryánek
Rozhodčí Holub, ŽK 3:1, 80 diváků

Blšany: Jícha - Vidlička, Houdek, Šimon, Žampa, Rajnoch, Homola, Míča, Jelínek (8. Šmíd), Zdichynec, Böhm