Lounský trenér Zdeněk Novotný nemohl v Březně počítat s Václavem Suchým (dovolená), jinak bylo mužstvo kompletní. První minuty utkání přinesly nečekané brankové hody. Nejprve ve 2. minutě Josef Bohata chytrou přihrávkou uvolnil Jakuba Suchého, který byl sražen. Následnou penaltu bezpečně proměnil Knotek.

Ihned po rozehrání se domácí hráči dostali dlouhým pasem až do pokutového území hostů, kteří nedůrazně odvrátili míč a Pavel Kříž z velkého úhlu vyrovnal. V 8. po rychlém brejku domácích na hranici malého vápna nedůrazně obsazený Milan Pajda prostřelil Jiřího Šindeláře podruhé – 2:1. V následující minutě se do šance tlačil lounský kapitán Karel Hasil, dokázal přejít i přes brankáře Luxe, ale jeho střelu do prázdné branky stihl vykopnout vracející se obránce.

Ve 14. minutě přinesl vyrovnání rohový kop Knotka a hlavička Luďka Domeckého. Zbývající minuty prvního poločasu už žádnou brankovou příležitost nepřinesly, hosté měli možnost zahrávat ještě několik rohových kopů, ale k zakončení se již neprosadili. Domácí hráči spíše nakopávali balóny a snažili se těžit ze své výškové převahy, ale ani na jejich straně nedošlo k výraznějšímu ohrožení branky.

Druhý poločas tvrdého a důrazného utkání přinesl několik žlutých karet na obou stranách, ale také další brankové šance, hlavně v podání lounských fotbalistů. Největší šance hostů přišli v závěrečné čtvrthodině, nejprve v 76. minutě šance Karla Hasila skončila pouze rohovým kopem. O dvě minuty později si na roh zahrávaný Jakubem Suchým naskočil Josef Bohata, ale ani jeho hlavička nenašla cíl. V závěru nevyužil stoprocentní příležitost Jakub Suchý, který v 82. minutě zakončil svou pohlednou akci jen slabou střelou do náruče brankáře Luxe.

Březno – Louny 2:2 (2:2)

Branky: 3. Kříž, 8. Pajda - 2. Knotek z pk., 14. Domecký, rozhodčí Volf, ŽK: 4:3

Louny: Šindelář – Domecký (82. Chaloupka) – Sainer, Bednář, Knotek – Střelec, Bohata, Kubiska (68. Španihel), J. Suchý – Hnátek (88. Jantoš), Hasil