Po XX. kole fotbalové 1.B třídy je z okresních zástupců na tom nejlépe Tatran Podbořany na 3. místě, přestože prohrál nečekaně v Horním Jiřetíně.

Tamní B tým vyhrál 5:2, ačkoliv v poločase prohrával 0:1. Branky za Tatran dali Uher a Fišer. Rozhodčí Rak vyloučil hostům Parpela.

Na 5. místě je Slavoj Žatec B, který v Libočanech posílen o pět hráčů áčka porazil Lenešice 6:0 (2:0). O derby jsme už psali podrobněji. Přes krutou porážku je nováček z Lenešic na 7. místě jako třetí nejúspěšnější tým regionu.

Na 10. místo se už dotáhlo mužstvo FK Louny B, když získalo povinné body s dalším nováčkem, posledním Málkovem, za výhru 3:0 (0:0). Také Lounští využili posil z prvního týmu. Branky dávali Kalivoda, Lazarik a dorostenec Málek, který se v sobotu objevil i v A týmu mužů.

Pátý zástupce okresu SK Černčice hrající o záchranu, příjemně překvapil, když sestřelil krátce nového vedoucího skupiny Strupčice brankou Růžičky 1:0. Přesto zůstávají na předposlední 13. příčce, ale na dostřel týmů před sebou. V sobotu jedou do Málkova, Lenešice už dopoledne do Havraně, odpoledne Žatec B na Březeneckou a Podbořany hostí Černovice. Louny B nastoupí v neděli dopoledne v Meziboří.