Už se dlouho nestalo, aby diváci po skončeném utkání tleskali výkonu domácího mužstva v Černčicích.

Tuto neděli, 14. srpna, přilákal atraktivní soupeř 250 diváků, kteří viděli v úvodním kole I.B třídy pohledný zápas odehraný v solidním tempu.

Do vedení šli hosté po chytré rozehrávce svého brankáře. Domácí SK kontroval z pokutového kopu za faul na M. Izeru, který s přehledem proměnil L. Chlouba. Ve chvíli, kdy už přihlížející mysleli na poločasovou klobásu, přišel pokutový kop i na druhé straně. Dubí tak šlo do vedení 1:2.

Ve druhém poločasu měl domácí SK více ze hry. Vypracoval si několik slibných příležitosti. Vyrovnání však přišlo až v samém závěru. Postaral se o něj střídající Škutheil, který do sítě dopravil balón vybojovaný Šusem.

SK Černčice – 1.FC Dubí 2:2 (1:2)