Kryrští fotbalisté, lídr 1.B třídy, nastoupili k semifinále OP proti 2. celku tabulky s hráči širší lavičky a dorostenci, což bylo na hře vidět.

I když dali první branku již v 8. minutě, a to ještě vlastním gólem domácích ze skrumáže, na bojovnosti Černčických to neubralo. Zatlačili Havrany na jejich polovinu, ve 30. se jim podařilo vyrovnat a za 5 minut dokonce vedli 2:1, ale L. Hájek jejich radost ještě před koncem poločasu zchladil.

Po přestávce nastoupila kryrská osvědčená garda v čele se Zelinkou, který nahradil zraněného Fišera a Černčičtí se nestačili divit. Na jejich branku se valil jeden útok za druhým a domácí obránci si postupně dali tři další vlastní branky!

Před závěrem ještě pečetil vítězství Kryr v tomto semifinálovém zápasu o Pohár Ekostaveb Louny Petr Mička. Kryry se tak dostaly do finále, kde je bude čekat mužstvo Louny B, které vyhrálo v druhém semifinálovém utkání nad Slavojem Žatec B 2:1.

Černčice – Kryry 2:6 (2:2)

Branky: Vimr, Chlouba – Hájek, Mička a 4 vlastní

Černčice: Musil – Vild, Dubecký, Knotek, Halíř, Švec – Šus, Kincl, Jandera – Chlouba, Vimr. Střídali Růžička, Seifert, Hrdlička

(jk)