Zatím jen jedinou remízu vybojovali v přípravě fotbalisté Černčic ve třech duelech. Další tři je ještě čekají, první hned dnes ve Slaném.

Proti SK Slaný začnou v sobotu fotbalisté Černčic v 10.15 hodin. Další přípravný duel je čeká opět venku, 14. srpna od 17 hodin v Březně. Ve středu 18. srpna od 17.30 hodin je pak diváci uvidí konečně i doma, soupeřem bude v generálce na soutěž Bílina. Do ostrých bojů pak Černčice zasáhnou 22. srpna, hned v prvním kole přivítají doma v okresním derby Tuchořice. V dalším týdnu zajíždějí do Údlic, ve třetím kole hrají s Kadaní.

Další okresní derby čeká na fotbalisty Černčic v pátém kole, 19. září mají hrát s týmem Postoloprt. V devátém kole pak doma sehrají zápas s rezervou Žatce, o týden později se bude hrát na hřišti Loun B. Ve dvanáctém kole, 7. listopadu, mají Černčice v rozpisu domácí duel s Lenešicemi, s podzimem se rozloučí na půdě nováčka v I.B třídě v Blažimi.

Příprava Černčic na ostré souboje je prozatím rozpačitá. Nejprve prohrály Černčice s Rakovníkem 1:3, po poločase 1:2. Jedinou branku dal Chlouba.

K dalšímu duelu jely Černčice do Roudnice, kde se utkaly s tamní rezervou. Z tohoto utkání mají zajím jediný bod, když remizovaly 4:4 po poločase 2:2. Branky dávali Šus, Halíř, Růžička a Vimr. V zatím posledním střetnutí se Černčice ukázaly proti LoKo Chomutov a prohrály vysoko 0:5, už v poločase byl stav 0:3.

Přípravné zápasy má v plánu také B tým Černčic. V neděli zajíždí do Hříškova, výkop je v 17 hodin. Další duel mají v plánu v neděli 15. srpna od 17 hodin v Lužné.