Zápas byl pro hosty zároveň dobrým testem, neboť trenéru Zdeňku Novotnému chybělo 6 hráčů z kádru prvního mužstva! Domácí omlazený celek vstoupil do utkání lépe a důrazněji. Hráčům Loun chyběl hlavně pohyb a přesnost přihrávek. Chlumec si tak během prvních 30 minut vytvořil tlak, který vyústil ve vedoucí branku.

Ve 34. domácí hráči zachytili špatný odkop od lounské branky a rychlou akci po pravé straně do rozhozené obrany zakončili centrem a vedoucí brankou na 1:0. Teprve inkasovaná branka vyburcovala hosty k větší aktivitě, což se projevilo ihned po rozehrání. Josef Bohata chytře uvolnil Jakuba Suchého, který sám před brankářem chytrým lobem vyrovnal na 1:1.

Nátlaková hra Loun s větším pohybem přinesla znovu ovoce ve 39. akci Hnátek – Holoch – Španihel, zakončoval prvně jmenovaný tvrdou a přesnou ranou k tyči, na kterou domácí brankář nedosáhl 1:2. Zbytek prvního poločasu se odehrál bez brankových příležitostí, když se hrálo převážně mezi šestnáctkami. Druhý poločas otevřel v 50. minutě domácí hráč ranou z trestného kopu, ale Jindřicha zachránilo břevno, stejně jako po rohovém kopu v 53. a následné hlavičce. Poté již hosté kontrolovali stav, kouskovali hru a nepouštěli domácí hráče do brankových příležitostí. Pojistit výhru mohl ještě aktivní Hnátek, ale sám před domácím brankářem přestřelil branku.

Chlumec - FK Louny A 1:2 (1:2)

Louny A: Jindřich – Jan Jantoš (70. Maurer), Chaloupka, Sainer, Knotek – Střelec, Bohata, Španihel, J. Suchý – Hnátek, Holoch (62. Salyuk). Trenér Zd. Novotný