Kompletní páté zápasy mají za sebou fotbalisté na zimním turnaji MH Cirus v Postoloprtech. Bez zaváhání zatím vede Žatec. Fotbalisté divizního Slavoje mají pět výher a skóre 39:8, když naposledy porazili Domoušice 7:2. Druhé jsou Kryry se čtyřmi výhrami a jednou remízou. Třetí domácí Postoloprty mají v tabulce tři výhry a dvě prohry.

Na opačném konci tabulky jsou Černčice, které ani tentokrát nedokázaly vyhrát a mají zatím jen jednu remízu. Sedmé jsou Domoušice.

Černčice - Strupčice 2:3 (1:0)

Páté kolo turnaje MH Cirus bylo dohráno utkáním mezi zatím posledními Černčicemi a jejich soupeřem ze Strupčic. Prvním vážným nedostatkem bylo nedostavení se rozhodčích, za něž s přehledem zaskočil Miroslav Janouš. Utkání tedy začalo s téměř půlhodinovým zpožděním. V úvodu měly více ze hry Strupčice, které si vytvořily převahu, ale do první vážnější šance se dostali Černčičtí, kteří nastřelili břevno. I na druhé straně bylo nebezpečno, ale střela Strupčic skončila těsně nad. Do vedení se tak přece jen dostaly Černčice díky Chloubovi a ten tak stanovil poločasové skóre.

Po změně stran se ale soupeři podařil podobný obrat jako v předchozím týdnu v utkání s Postoloprty. Černčické šance postupně likvidoval strupčický brankář a jeho spoluhráči se i díky tomu dostali dvěma brankami do vedení po střelách z hranice pokutového území.

Černčice ale ještě dokázaly vyrovnat zásluhou Izery, který se prosadil střelou z úhlu. O výsledku utkání se zdálo být rozhodnuto, když rychlý protiútok Strupčic proměnil Vrba. V poslední minutě ale byla nařízena penalta ve prospěch Černčic. Ta však zůstala neproměněna, a tak se všechny tři body z utkání stěhují na konto strupčických fotbalistů.

Strupčice jsou v tabulce po pěti odehraných zápasech na čtvrtém místě. Mají na kontě dvě výhry, dvě prohry a jednu remízu.

Branky: Chlouba, Izera - Vrba J. 2, Jančička

Fotbalová tabulka

D. Zíbrt, 
Č. Novák