Ani jeden celek z regionu v divizi v sedmnáctém kole nebodoval. Slavoj tak v tabulce klesl, Blšany už nemohou jít níž. Blšany horko těžko seskládaly jedenáct fotbalistů, na lavičce neměly ani nikoho na střídání a kádr se zcela jistě před utkáním s Vilémovem viděl vůbec poprvé.

Na hřišti Vilémov vybojoval vítězství 2:0, a tak Chmelaři opět ztrácejí tolik potřebné body. Lídři Blšan stále vyhlašují, že jejich cílem je záchrana, ale s celkem, který ukázali proti Vilémovu, to bude úkol takřka nesplnitelný. Blšany tak i po sedmnáctém kole divize zůstávají poslední se ziskem pouhých tří bodů za tři remízy z úvodu soutěže.

Naopak od Slavoje, před výkopem s Neratovicemi - pátým celkem divize, se body čekaly. Soupeř, a podle hostujících fotbalistů nejen on, byl proti. Žatec vedl, ale nakonec dohrával v devíti lidech a prohrál 2:5.

V tabulce fotbalisté Žatce klesli na sedmou příčku, bodové rozdíly jsou ale minimální. Šestá Souš má stejně bodů, pátý Vilémov jen o bod více, čtvrtý Vyšehrad o čtyři body. V dalším kole na sebe narazí právě Žatec a Blšany, první zápas skončil remízou.