Kvalitní fotbal se čekal v sobotním utkání 1.A třídy 17. května, v němž v souboji mužstev z horní poloviny tabulky vyhráli šťastně, ale zaslouženě hráči domácího Středohoru.

„První poločas jsme byli jasně lepším mužstvem a vytvořili si řadu šancí,“ byl spokojen domácí asistent Pavel Verner. „Využili jsme však pouze jednu, když Sekula přihrál volnému Hendrychovi do vápna a ten prostřelil tvrdou ranou golmana hostí Vágnera.“

Viktoria měla v prvním poločasu dvě příležitosti, které vyřešil opět výborný domácí brankář Sedláček. Do druhé části utkání vstoupili aktivněji hosté, vytvořili si převahu i velmi slibné šance, ale nevyužili je. Domácím nejvíce zatrnulo v 65. minutě, kdy se rozezvučelo břevno nad Sedláčkem. Současně i zahřmělo, ale shůry a ne kvůli fotbalu. Ten se naopak musel přizpůsobit nečekaným podmínkám, neboť kolem 70. minuty se zatáhlo, přihnal se déšť a silný vítr.

Živly přály domácím. Když Viktora nedokázala poručit větru, dešti, domácí Aleš Havelka téměř z poloviny hřiště vystřelil a za podpory větrných podmínek i špatného postavení golmana hostí, míč zaplachtil do jeho sítě na 2:0. Vzápětí rozhodčí přerušil utkání pro běsnění živlů na 10 minut, kdy už padaly i kroupy, aby se zbylých 14+5 minut dohrálo na silně podmáčeném terénu.

Dobroměřice – Ledvice 2:0 (1:0)

Branky: 28. Hendrych, 73. Havelka. Rozhodčí Florián, ŽK 5:1, 90 diváků

Dobroměřice: Sedláček - Daniš, Plachý, P.Štranc – Pšigrocký, Havelka, Papcun, Holoch, Sl. Štranc (49.Antropius, 81. P.Verner) – Sekula, Hendrych (89.Kreps)