Poslední příprava na zahájení 1.A třídy fotbalistům Středohoru Dobroměřice příliš nevyšla, neboť prohráli doma s Baníkem Modlany 2:3.

Účastník stejné třídy ze skupiny A, se ujal vedení, ale do přestávky stihl vyrovnat Hendrych. Domácím se příliš nedařilo, neboť kromě kapitána Plachého (dovolená) citelně chyběl rozehrávač Papcun, který má naordinován klid kvůli zraněnému kolenu.

„Druhý poločas byli hosté jednoznačně lepší.“ přiznal domácí manažer Pavel Verner. „A také jim chyběli dva kvalitní hráči, Maděra a Heřman. Navíc jsme dostali jednu branku z penalty a jednu vlastní…“

Smolařem dne byl nositel příhodného jména Kamil Smola. Nováček v týmu, který přišel z Vrbna, ale je už zkušený po hostování v Kadani, totiž za stavu 1:1 nejprve fauloval útočníka hostů a zavinil svým zákrokem pokutový kop, a pak o pár minut později tečoval střelu, která se nadzvedla před bezmocným Sedláčkem ve třetí úspěch hostů.

Domácí korigovali na jednogólovou prohru až z trestného kopu, kdy střela Csonky prošla záhadně vším, co stálo v cestě a míč podklouzl pod brankářem do sítě.

Dobroměřice zahájí soutěž v sobotu 22. srpna odpoledne na hřišti SK Kopisty.

Dobroměřice - B. Modlany 2:3 (1:1)

Branky domácích: Hendrych, Csonka. Rozhodčí Suchánek, ŽK 1:2, 50 diváků

Dobroměřice: Sedláček - Halíř - Holoch (70. Daniš), Smola, S. Štranc - Kaleja (54. Csonka), A. Havelka, A.Rus, Krupka - Kroupa, Hendrych. Trenér Josef Šroub