S pátou příčkou, stejně jako s přípravou jsou v Domoušicích spokojení. Zbývá jediné i na jaře prokázat, že domoušičtí fotbalisté patří do horní poloviny tabulky I.A třídy. „Příprava probíhá v pohodě, jsme spokojení. Trénujeme doma, áčko společně s béčkem, na zápasy dojíždíme na turnaj do Postoloprt," hodnotí první fázi přípravy Pavel Verner z Dobroměřic.

Končí turnaj v Postoloprtech

Dobroměřice jsou před posledním kolem na turnaji v Postoloprtech páté za jednu výhru, tři remízy a dvě prohry. Rozloučí se teď v sobotu v posledním kole. „Další přípravný zápas už máme za týden domluvený v Ervěnicích," pokračuje Verner.

Do jarních bojů vyběhnou v dresu Dobroměřic stejní fotbalisté, jako na podzim. „Žádné změny nemáme, kádr zůstane stejný. Pouze nás trápí dlouhodobá zdravotní absence Smoly a Daniše, ti zatím nezačali s přípravou," řekl Deníku Pavel Verner.

Dobroměřice jsou po podzimu páté v I.A třídě, získaly dvaadvacet bodů. Na kontě mají pět výher, čtyři remízy a čtyři prohry. Jejich fotbalisté dali 26 branek, dostali 24 gólů. První mistrovský zápas sehrají na jaře třiadvacátého března, jedou do Strupčic.

Fotbalová tabulka