Derby souboj desátých Domoušic a posledních Dobroměřic v I.A třídě sliboval zajímavou podívanou. Domácí fotbalisté nejprve své fanoušky napínali, ve druhé půli je ale nakonec odměnili čtyřmi dárky.

Dobroměřice se díky výhře bodově dotáhly na Kopisty, které prohrály s týmem Kryr. V prvním poločase to ale nevypadalo, že domácí fotbalisté ještě budou bojovat o vylepšení svého postavení v tabulce. „První půle byla vyrovnaná, gólově se ale prosadili jen fotbalisté Domoušic. Ve 41. minutě nám dal branku Baloun,“ viděl Pavel Verner, asistent dobroměřického trenéra.

Ve druhém poločase ale domácí fotbalisté zlepšili svou střeleckou mušku a diváci jim nakonec mohli za jejich výkon děkovat potleskem. Nejprve v 56. vyrovnával hlavou Csonka. Na 2:1 pro domácí v 70. minutě zvyšoval Hendrych, když napřáhl na hranici velkého vápna a jím vyslaný balon nikdo nezastavil.

V závěru duelu pak přišly chvíle domácího Pšigrockého. V 80. nejprve střelou podél golmana zvýšil na 3:1 a v 85. pak uzavřel na 4:1.

Dobroměřice – Domoušice 4:1 (0:1)

Branky: Pšigrocký 2, Hendrych, Csonka – Baloun
Rozhodčí Roháč, ŽK 1:2, sedmdesát diváků