Zatím vyrovnaná bilance. Dvě utkání prozatím vyhráli a dvě prohráli fotbalisté Dobroměřic v přípravě na nadcházející sezonu v I.A třídě. Naposledy uspěli nad týmem Duchcova.

Duchcov, který se do I.A třídy vrátil z krajského přeboru, ale ani hostující Dobroměřice, ještě nebyly kompletní, hráči v obou kádrech si ještě vybírají dovolené.

Dobroměřic měly od začátku duelu velkou převahu, Duchcov se jen bránil. V první půli sice ještě branka nepadla, ve druhé už ale hosté svoji „nadvládu" potvrdili. 

První branku zařídil ve 47. minutě dobroměřický Maliňák. Domácí si ve druhé půli také nějaké šance vytvořili, nedokázali je ale proměnit. Naopak hosté ještě svou výhru pojistili, když se v 77. minutě trefil Šebek.

Pro Dobroměřice byl duel s Duchcovem čtvrtým přípravným zápasem. Předtím vyhráli fotbalisté Dobroměřic také pohár nad Bílinou (2:1). Ještě předtím podlehli Tuchlovicím (0:1) a Slanému (2:5).

Další zápas sehrají Dobroměřice v Modré, má se hrát v sobotu 20. srpna. Modrá také sestoupila z krajského přeboru, jako Duchcov.

Fotbalisté Dobroměřic vstoupí do další sezony v I.A třídě v sobotu 27. srpna v Ervěnicích. Druhé kolo pak už sehrají doma, v sobotu 3. září přivítají od 17 hodin Březno. Ve třetím kole jedou Dobroměřice ven, konkrétně do Obrnic. První regionální derby je čeká 17. září ve čtvrtém kole. Doma fotbalisté Dobroměřic budou chtít vzít body Postoloprtům, které sestoupily z krajského přeboru.

Duchcov - Dobroměřice 0:2 (0:0)

Branky: 47. Maliňák, 77. Šebek

Sestava Dobroměřic: Pechar - Daniš, Kaleja, Plachý, Smola, Matyáš, Hanzlíček, Maliňák, Chlouba (68. Csonka), Miraj, Lazarik (46. Šebek)

Příprava Dobroměřic:

Slaný - Dobroměřice 5:2
Tuchlovice - Dobroměřice 1:0
Dobroměřice - Bílina 2:1 (pohár)
Duchcov - Dobroměřice 0:2