„Letošní jaro patřilo vůbec k našim nejúspěšnějším sezonám. Vždyť jsme za toto období uhráli 23 bodů,“ pochvaloval si trenérův asistent Pavel Verner. Také v sobotu Dobroměřičtí sehráli dobré utkání. Smůlu měl dlouho zakončovatel Tomáš Kroupa, když nejprve z otočky nastřelil spojnici břevna a tyče, a pak ještě ve 40. minutě tyč.

To měli domácí více štěstí, neboť ve 30. po standardní situaci sehráli nacvičený signál a ujali se vedení. Zvyšovali ho ve 44., kdy šli dva hráči na brankáře Starého. Ve druhém poločase se snažil Středohor ještě zabodovat, aby prohra nezkazila po utkání rozlučku s trenérem. Už v 51. po narážečce se Sekulou šel Kroupa sám na branku a úspěšně zakončil.

Právě nejlepší dobroměřický střelec Kroupa se postaral i o vyrovnání, když skóroval v 70. hlavou po standardce Plachého. Závěr utkání bude mít ještě dohru na disciplinárce po šarvátce dvou hráčů. Když v 89. po střele ze 20 metrů málem vyšel Kroupovi hattrick, neboť brankář neudržel jeho prudký míč, snažil se dorážet Plachý. V přerušené hře do něj vrazil jeden z domácích hráčů, a protože kapitán hostů mu to oplatil, dostali oba červenou kartu. Dobroměřičtí skončili se 36 body šestí, zatímco 7. domácí mají o 2 body méně.

Jiřetín – Dobroměřice 2:2 (2:0)

Branky hostů: 51. a 70. Kroupa. Rozhodčí Javorek, ŽK 2:2, ČK 1:1, 50 diváků.

Dobroměřice: Starý – Hrušovský (75. Antropius), I. Halíř, A. Havelka, P. Štranc – Daniš (67. Bučil), Krupka, Plachý, Sl. Štranc – Sekula (81. Kaleja), Kroupa. Trenér Karel Šidlof