Louny rozhodly o svém postupu v odloženém duelu s Novým Sedlem. A i když za Louny nastoupili převážně fotbalisté z B týmu, na postup to proti účastníkovi I.B třídy stačilo. Nové Sedlo nakonec podlehlo Lounům 4:5 po pokutovém rozstřelu.

V poločase duelu byl stav 2:2, když skore otevřel v 16. minutě lounský Pečinka, další branku přidal Zomer. Ale Černý a Hon rychle snížili. Ve druhé půli se vedení naopak ujalo Nové Sedlo, v 51. minutě zásluhou Jarolíma. Louny srovnaly gólem Šťourače a do vedení je opět poslal Zomer. Deset minut před závěrem vyrovnal Krupička, tak se muselo rozhodnout v penaltovém rozsřelu. Ten byl šťastnější pro Louny.

V dalším kole tak diváci uvidí další derby. Ve středu 7. září od 17 hodin se utkají Dobroměřice a Louny. Žatec pojede do Údlic, které postoupily bez boje, fotbalisté Blšan k nim totiž nakonec nepřijeli.