Hosté načali cestu k vítězství dvěma rychlými brankami v prvním poločase. Ve 20. otevřel skóre Tomáš Mistoler a hned ve 21. přidal druhý gól Ondřej Matyáš. Za domácí snížil ve 39. Zdeněk Bartoš. Poločasové skóre 1:2 tedy slibovalo další urputnou bitvu i ve druhém dějství.

A vyrovnání přišlo hned po přestávce. Domácí okamžitě po nástupu vyvinuli obrovský tlak a při skrumáži před brankou ve 49. se smolně odrazil míč od bránícího Václava Kaleji vlastním gólem do dobroměřické brány – 2:2.

Napínavý souboj pak pokračoval, oba celky se snažily rozhodnout a strhnout výhru na svou stranu a nakonec se štěstí přiklonilo k Dobroměřickým: v 75. znovu Ondřej Matyáš utěšenou střelou nasměroval tři body do kabin pod Červeňákem.

V příštím utkání se v Dobroměřicích v sobotu od 14 hodin bude hrát okresní derby – domácí nastoupí proti tradičnímu rivalovi z Postoloprt, který se po ročním působení v krajském přeboru nyní opět vrátil do 1. A třídy.

Obrnice - Dobroměřice 2:3 (1:2)

Branky: Bartoš, Kaleja vlastní – Matyáš 2, Mistoler
Rozhodčí Trojan, žluté karty 3:1, diváků 50

Sestava Dobroměřic: Pechar – Kaleja, Plachý, Holeček, Lazarik (84. Smola), Matyáš, Hanzlíček, Mistoler (68. Miraj), Šebek, Maliňák, Rus (74. Pšigrocký)